Б ⁄ В
Arc the Lad Collection (PS1) NTSC Б/В

Arc the Lad Collection (PS1) NTSC Б/В

Недоступно
Артикул: 100981
Бренд:
Код: SLUS-01224B
Наявність: Немає в наявності

обзор

Дата випуску: 18.04.2002. Перша гра в серії, яка дійсно змінила уявлення про те, якою може бути стратегічна рольова гра, знайомить гравців із чарівним світом, що балансує на межі руйнування. Тільки молодий Арк має силу зупинити руйнування, ...

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 18.04.2002.

Перша гра в серії, яка дійсно змінила уявлення про те, якою може бути стратегічна рольова гра, знайомить гравців із чарівним світом, що балансує на межі руйнування. Тільки молодий Арк має силу зупинити руйнування, що насувається, оскільки він пробивається до розкриття сили Ковчега за допомогою своїх друзів Кукуру, Поко, Тоша, Гогена та Іги.

У другій грі серії Arc розповідається про Елька, мисливця за головами з трагічним минулим. Він повинен об'єднати сили з Арком, щоб зупинити поплічників Темного, про присутність яких він лише натякав у першій грі. Гравці можуть брати монстрів, спійманих у своїх індивідуальних іграх, та боротися за призи у турнірі монстрів.

Arc the Lad III представляє нового головного героя, Алека, і пов'язує всі сюжетні лінії, розроблені в перших двох іграх, таким чином, що незламні фанати рольових ігор приховують подих. Це також перетворює світ Arc на повністю тривимірне полігональне середовище. Приєднуйтесь до Алека, який продовжує героїчну битву Арка, щоб урятувати світ від чорного настання абсолютного зла.

  • Гарантія виробника Для Б ⁄ В товарів не передбачена
  • Гарантія від магазину Один день на перевірку

Написати відгук

    Погано           Добре