Клієнту
Мова:
+38(067)9937017
Наша адреса
Склад - Україна, Одеса, вул. Архітекторська, 76
Телефони
Графік роботи
 • Працюємо 7 днів в тиждень
 • без вихідних і свят з 10.00 до 20.00
E-mail
Ми в соцмережах
Перейти до контактів
0 0
Каталог
Головна
Закладки
0
Порівняти
0
Контакти

Доставка і Оплата

Доставка і Отримання

Доставка → поштове відділення

«Нова пошта»

Приблизний термін доставки перевізником «Нова пошта» 1 – 3 дні.

Після відправки замовлення ви отримаєте повідомлення з номером експрес-накладної.
Уточнити конкретну дату отримання вашого замовлення ви можете на сайті компанії «Нова пошта»
Доставка до відділення «Нова пошта» з якого здійснюється відправлення є абсолютно безкоштовною.
В обов'язковому порядку перевіряйте ваше замовлення на відповідність у відділенні «Нова пошта».

Важливо!
Доставка, пакування, зворотня доставка та інші витрати пов'язані з передачею товару покупцеві транспортними службами - завжди за рахунок покупця (якщо інші умови не визначено окремо) Перед відправкою весь товар перевіряється і страхується на повну вартість. При отриманні відправлення вам необхідно перевірити товар безпосередньо у відділенні компанії "Нова пошта" в присутності співробітника. У разі неповного комплекту або недостачі товару, необхідно скласти акт невідповідності. Якщо упаковка пошкоджена, або на товарі виявлені механічні пошкодження вам необхідно відмовитися від отримання або пред'явити претензії компанії "Нова пошта". компанія "Нова пошта" відшкодовує завдані збитки, якщо їх було завдано по її вині. Ми не несемо відповідальності за затримку доставки транспортною компанією. Інформацію про місцезнаходження посилки можна отримати на сайті служби доставки. Ми не несемо відповідальності за можливі ризики при транспортуванні товару, навіть в разі доставки товару в місце, вказане покупцем. Продавець не несе відповідальності за будь-які пошкодження під час транспортування. Якщо при оформленні замовлення відсутні умови до пакування замовлення - воно буде запаковане службою доставки на свій розсуд.

Читайте також про «умови отримання відправлень»Доставка → до адреси

«Нова пошта»

Приблизний термін доставки перевізником «Нова пошта» 1 – 3 дні.

Після відправки замовлення ви отримаєте повідомлення з номером експрес-накладної.

Кур'єр дзвонить Одержувачу за 30-60 хвилин до прибуття за адресою, вказаною в експрес-накладній. Кур'єрська доставка за адресою здійснюється до 21:00 в будні дні і у вихідні дні за спеціальним графіком. Графік роботи адресної доставки тут
Уточнити конкретну дату отримання вашого замовлення ви можете на сайті «Нова пошта»
Доставка до відділення «Нова пошта» з якого відбувається відправка є абсолютно безкоштовною.
В обов'язковому порядку перевіряйте ваше замовлення на відповідність в присутності співробітника «Нова пошта».

Важливо!
Доставка, пакування, зворотня доставка та інші витрати пов'язані з передачею товару покупцеві транспортними службами - завжди за рахунок покупця (якщо інші умови не визначено окремо) Перед відправленням весь товар перевіряється і страхується на повну вартість. При отриманні відправлення вам необхідно перевірити товар в присутності співробітника. У разі неповного комплекту або недостачі товару, необхідно скласти акт невідповідності. Якщо упаковка пошкоджена, або на товарі виявлені механічні пошкодження вам необхідно відмовитися від відправлення або пред'явити претензії компанії "Нова пошта". компанія "Нова пошта" відшкодовує завдані збитки, якщо їх було завдано по її вині. Ми не несемо відповідальності за затримку доставки транспортною компанією. Інформацію про місцезнаходження посилки можна отримати на сайті служби доставки. Ми не несемо відповідальності за можливі ризики при транспортуванні товару, навіть у разі доставки товару в місце, вказане покупцем. Продавець не несе відповідальності за будь-які пошкодження під час транспортування. Якщо при оформленні замовлення відсутні умови до пакування замовлення - воно буде запаковане службою доставки на свій розсуд.

Читайте також про «умови отримання відправлень»Самовивіз

Спосіб отримання при якому товар не доставляється на поштове відділення або за адресою покупця, а в офіс інтернет-магазину, на склад або в спеціальний пункт видачі замовлень.

Інтернет-магазин joystick.ua пропонує своїм покупцям скористатися цією можливістю. Даний спосіб має свої переваги. Так, наприклад, самовивіз є безкоштовною послугою, і відповідно скориставшись нею користувач економить на витратах на доставку.


Міжнародна доставка

Можливість міжнародної доставки товару, а також її вартість, обговорюється індивідуально. Міжнародна доставка на відміну від інших методів доставки можлива тільки в разі 100% оплати за товар + вартості доставки по тарифу перевізника.

Важливо!
Ми не несемо відповідальності за затримку доставки транспортною компанією. Інформацію про місцезнаходження посилки можна отримати на сайті служби доставки. Перед відправкою весь товар перевіряється і страхується на повну вартість. Ми не несемо відповідальності за можливі ризики при транспортуванні товару, навіть в разі доставки товару в місце, вказане покупцем. Продавець не несе відповідальності за будь-які пошкодження під час транспортування. Якщо при оформленні замовлення відсутні умови до пакування замовлення - воно буде запаковане службою доставки на свій розсуд. Всі можливі витрати, у вигляді податків, митних зборів, зборів тощо які можуть бути нараховані митними службами країни покупця, оплачуються покупцем. Податки, митні збори, збори тощо являються індивідуальними для кожної країни - прохання ознайомитися перед оформленням міжнародної доставки.


Способи оплати


 • Оплата при отриманні

  Умови в розробці - інформація буде доступна найближчим часом.

 • Оплата приват 24

  Умови в розробці - інформація буде доступна найближчим часом.

 • Оплата на карту

  Умови в розробці - інформація буде доступна найближчим часом.