Б ⁄ В
Assassin's Creed III: Liberation (PlayStation Vita) (російська версія) Б/В

Assassin's Creed III: Liberation (PlayStation Vita) (російська версія) Б/В

790грн
Артикул: 100113
Бренд:
Код: PCSB-00074
Наявність: Є в наявності

обзор

Дата випуску: 31.10.2012. Представляємо Assassin's Creed III Liberation, приголомшливу нову главу саги про Assassin's Creed, розроблену спеціально для PlayStation Vita. У 1765 році події, що призвели до американської революції, розпа...

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 31.10.2012.

Представляємо Assassin's Creed III Liberation, приголомшливу нову главу саги про Assassin's Creed, розроблену спеціально для PlayStation Vita.

У 1765 році події, що призвели до американської революції, розпалюються на півночі, в той час як іспанські війська планують захопити Луїзіану на півдні. На їхньому шляху стоїть Авеліна, смертоносний вбивця, який буде використовувати всі види зброї і відточені навички в своєму арсеналі, щоб завоювати свободу для своєї землі і свого народу. Будь то тихе знищення своїх ворогів смертоносними ланцюговими вбивствами або заманювання їх у смертельні пастки, Авеліна вселяє смертельний страх у серця тих, хто стоїть на її шляху.

Як ассасин Авеліна незабаром відправляється в незабутню подорож, яка приведе її від багатолюдних вулиць Нового Орлеана до болотат з привидами вуду і до стародавніх руїн майя. Авеліна зіграє ключову роль в бурхливому народженні нової нації, оскільки вона бореться за свободу не тільки для себе, але і для своїх співгромадян.

Особливості гри Assassins Creed III Liberations для PlayStation Vita:

Новий хитрий вбивця

Вистежіть і знищіть своїх ворогів, граючи за Авеліну, вбивцю змішаного французького і африканського походження.

Використовуйте свої навички, інстинкт і озброєння, включаючи мачете, дульну трубку з отруйним дротиком і дуельні пістолети, і боріться за звільнення нової нації.

Випробуйте реалістичний світ

Помилуйтеся багато деталізованим світом і насолоджуйтесь новаторською фізикою, анімацією та новою бойовою системою завдяки абсолютно новому ігровому програмному забезпеченню.

Перехитріть ворогів в затоці Луїзіани за допомогою інноваційної системи навігації по деревах, перш ніж знищувати їх зі смертельною точністю зверху.

Пориньте глибоко під воду в пошуках втрачених скарбів майя, але остерігайтеся грізних тварин, які ховаються у ворожомій пустелі і вологих болотах.

Розроблено виключно для PlayStation Vita

Скористайтеся всіма перевагами двох сенсорних панелей PlayStation Vita, виявлення руху і вбудованої камери, щоб виконувати ланцюгові вбивства в уповільненому русі, обкрадати нічого не підозрюючих жертв і переслідувати ворогів. Це не просто порт; це захоплюючий досвід, створений виключно для PlayStation Vita.

Підключіть Assassins Creed III Liberations на PlayStation Vita до Assassins Creed 3 на PlayStation 3, щоб отримати доступ до функцій Cross Play.

  • Гарантія виробника Для Б ⁄ В товарів не передбачена
  • Гарантія від магазину Один день на перевірку

Написати відгук

    Погано           Добре