Б ⁄ В
Assassins Creed Origins (PS4) (російська версія) Б/В

Assassins Creed Origins (PS4) (російська версія) Б/В

500 ₴
Артикул: 100808
Бренд:
Код: CUSA-08393
Наявність: Є в наявності

обзор

Дата випуску: 27.10.2017. Подорож до Стародавнього Єгипту, найзагадковіше місце в історії, у вирішальний період, який змінить світ. Відкрийте для себе секрети великих пірамід, забутих міфів, останніх фараонів і давно загублених ієрогліфів -...
Видання :
Standard Edition
Deluxe Edition

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 27.10.2017.

Подорож до Стародавнього Єгипту, найзагадковіше місце в історії, у вирішальний період, який змінить світ. Відкрийте для себе секрети великих пірамід, забутих міфів, останніх фараонів і давно загублених ієрогліфів - історію походження Братства Асасинів.

Протягом останніх чотирьох років команда, яка створила гучний Assassin's Creed IV Black Flag, була зосереджена на створенні нового початку для франшизи. Боріться абсолютно по-новому: ви легко перемикаєтеся між унікальною зброєю далекого і ближнього бою і воюєте з декількома ворогами одночасно. Виберіть свої навички убивці, досліджуючи всю країну стародавнього єгипту, беручи участь в численних квестах і захоплюючих історіях в подорожі, яка змінить цивілізацію.

Оновіть свої враження від Assassin's Creed® Origins за допомогою DELUXE EDITION, яке містить гру, офіційний саундтрек до гри, мальовану карту і Digital Deluxe Pack.

  • Гарантія виробника Для Б ⁄ В товарів не передбачена
  • Гарантія від магазину Один день на перевірку

Написати відгук

    Погано           Добре