Б ⁄ В
Assassin's Creed: Syndicate (PS4) (російська версія) Б/В

Assassin's Creed: Syndicate (PS4) (російська версія) Б/В

Недоступно
Артикул: 100124
Бренд:
Код: CUSA-02377
Наявність: Немає в наявності

обзор

Дата випуску: 23.10.2015. Лондон, 1868 рік. Промислова революція відкриває неймовірну еру винаходів, перетворюючи життя мільйонів людей за допомогою технологій, які колись вважалися неможливими. Можливості, створені в цей період часу, спону...
Видання :

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 23.10.2015.

Лондон, 1868 рік. Промислова революція відкриває неймовірну еру винаходів, перетворюючи життя мільйонів людей за допомогою технологій, які колись вважалися неможливими. Можливості, створені в цей період часу, спонукають людей їхати в Лондон, щоб долучитися до цього нового світу. Світом більше не керують королі, імператори, політики або релігія, а новий спільний знаменник: гроші.

Однак не всі можуть скористатися перевагами цього буму. Незважаючи на те, що вони підживлюють двигун Британської імперії, життя робітників - це не більше ніж узаконене рабство, в той час як верхні кілька відсотків отримують прибуток від їх праці. Живучи бідно і вмираючими молодими, представники нижчого класу об'єднуються в знак протесту, утворюючи новий вид суспільства - банди, які в боротьбі за виживання звертаються до життя в злочинному світі. Боротьба триватиме поки пильні Ассасіни не встануть на їх сторону і не розпалять одвічний конфлікт за участю лондонських лідерів, який буде луною відбиватися на протязі всієї сучасної історії від підпілля і вище.

Представляємо ассасина Джейкоба Фрая, який за допомогою своєї сестри-близнюка Еві змінить долю мільйонів людей в прийдешньому Assassin's Creed® Syndicate. Підніміться, щоб згуртуватися і очолити злочинний світ, щоб вирвати корумповану мертву хватку Лондона в інтуїтивній пригоді, наповненій діями, інтригами і жорстокими боями.

  • Гарантія виробника Для Б ⁄ В товарів не передбачена
  • Гарантія від магазину Один день на перевірку

Написати відгук

    Погано           Добре