Б ⁄ В
Batman: Arkham Asylum (PS3) Б/В

Batman: Arkham Asylum (PS3) Б/В

350грн
Артикул: 100797
Бренд:
Код: BLES-00503
Наявність: Є в наявності

обзор

Дата випуску: 28.08.2009. У Batman: Arkham Asylum Темний лицар бере на себе найбільше випробування, коли він опиняється в пастці з усіма найнебезпечнішими лиходіями в психіатричній лікарні Готем-сіті... Arkham Asylum! Batman: Arkham ...

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 28.08.2009.

У Batman: Arkham Asylum Темний лицар бере на себе найбільше випробування, коли він опиняється в пастці з усіма найнебезпечнішими лиходіями в психіатричній лікарні Готем-сіті... Arkham Asylum!

Batman: Arkham Asylum відправляє гравців в унікальну, темну та атмосферну пригоду, яка переносить їх у глибини Arkham Asylum – психіатричної лікарні Готема для душевнохворих злочинців. Геймери будуть рухатися в тіні, сіяти страх серед своїх ворогів і протистояти Джокеру та найвідомішим лиходіям Готем-сіті, які захопили лікарню. Використовуючи широкий спектр гаджетів та здібностей Бетмена, гравці стануть невидимим хижаком і спробують завадити божевільному задуму Джокера. Batman: Arkham Asylum є оригінальною історією, написаною спеціально для гри відомим автором Бетмена і п'ятикратним володарем премії «Еммі» Полом Діні, чиї заслуги включають перший сезон «Залишитися в живих» та «Бетмен: мультсеріал».

  • Гарантія виробника Для Б ⁄ В товарів не передбачена
  • Гарантія від магазину Один день на перевірку

Написати відгук

    Погано           Добре