Б ⁄ В
Battlefield 1 (PS4) (російська версія) Б/В

Battlefield 1 (PS4) (російська версія) Б/В

Недоступно
Артикул: 100006
Бренд:
Код: CUSA-02387
Наявність: Немає в наявності

обзор

Дата випуску: 21.10.2016. Епічні розраховані на багато користувачів битви - 64 гравця Об'єднаєтеся з друзями і беріть участь в самих епічних багатокористувацьких боях в історії FPS за участю до 64 гравців. Боріться в піхоті, очольте ...

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 21.10.2016.

Епічні розраховані на багато користувачів битви - 64 гравця

Об'єднаєтеся з друзями і беріть участь в самих епічних багатокористувацьких боях в історії FPS за участю до 64 гравців. Боріться в піхоті, очольте кінні атаки або візьміть під свій контроль дивовижну техніку на суші, в повітрі і на морі, від танків і біпланів до гігантських Бегемотів.

Пориньте в світанок тотальної війни

Візьміть участь в найбільших битвах, коли-небудь відомих людині. Від сильно захищених Альп до розпечених пустель Аравії, війна вирує в епічних масштабах на суші, в повітрі і на морі, коли ви стаєте свідками зародження сучасної війни.

Ніяка битва ніколи не буде такою як раніше

Динамічна погода і інтуїтивне руйнування створюють постійно мінливий ландшафт. Залиште свій слід в цьому світі, незалежно від того, висаджуєте ви кратери в землі артилерійськими ударами або розриваєте стіни стріляниною.

Просувайте лінію фронту в операціях

Візьміть участь в серії взаємопов'язаних багатокористувацьких боїв на декількох картах в нових Операціях. Зловмисники повинні прорватися через ряди захисників і перенести конфлікт на наступну карту.

Масивні чудовиська

Керуйте однією з найбільших машин в історії Battlefield. Вивергайте вогонь з неба на гігантському дирижаблі, проривайтеся крізь світ на бронепоїзді або атакуйте землю з моря на дредноуті.

Військові розповіді з далеких країв світу

Відкрийте для себе світ, що знаходиться в стані війни, в наповненій пригодами кампанії, яка відображає різноманітність глобального конфлікту очима кількох різних персонажів, об'єднаних цієї першої сучасної війною.

  • Гарантія виробника Для Б ⁄ В товарів не передбачена
  • Гарантія від магазину Один день на перевірку

Написати відгук

    Погано           Добре