Б ⁄ В
Battlefield Hardline (PS3) (російська версія) Б/В

Battlefield Hardline (PS3) (російська версія) Б/В

420грн
Артикул: 100306
Бренд:
Код: BLES-02039
Наявність: Є в наявності

обзор

Дата випуску: 19.03.2015. Втілити в життя свої поліцейські і кримінальні фантазії в Battlefield ™ Hardline. Цей насичений бойовими діями блокбастер поєднує в собі характерні розраховані на багато користувачів моменти Battlefield з емоційно ...

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 19.03.2015.

Втілити в життя свої поліцейські і кримінальні фантазії в Battlefield ™ Hardline. Цей насичений бойовими діями блокбастер поєднує в собі характерні розраховані на багато користувачів моменти Battlefield з емоційно зарядженим сюжетом і сеттінгом, що нагадує сучасну кримінальну драму на телебаченні. У інтуїтивній кампанії на одного користувача ви будете грати роль Ніка Мендоси, молодого детектива, який вступає в міждержавну вендету, прагнучи помститися колись надійним партнерам. У багатокористувацької грі ви будете полювати на злочинців, здійснювати набіги на сховища і рятувати заручників в нових режимах, натхнених поліцейськими і злочинцями, таких як «Пограбування» і «Порятунок». Ласкаво просимо на вашу нову ігрову площадку.

Ключова особливість:

Мультіплеер Battlefield - зі стратегічною командною грою, різноманітністю і зануренням в Battlefield, дія якого відбувається в суворому і гламурному світі поліцейських і злочинців.

Visceral Singleplayer - Battlefield Hardline від зазначеної нагородами студії, яка представила вам Dead Space ™, представляє новаторський і драматичний сюжет, представлений в стилі сучасної телевізійної кримінальної драми.

Руйнування в центрі міста - розстріляйте внутрішню частину підземної лабораторії, висадіть блискуче сховище банку або висадіть автосалон в Лос-Анджелесі. Широкий спектр міського середовища сучасний, сексуальний і дуже руйнівний.

Гаджети та пістолети. Використовуйте повний арсенал військової зброї і гаджетів, наприклад обрізани, електрошокери, троси та гаки для захоплення. Гаджети можна використовувати де завгодно, на будь-якій карті, створюючи хаотичний і непередбачуваний бій.

Автомобільние свавілля - літайте по карті, щоб посилити команду на дорогах, або пронесіться повз поліцейських на навантаженому здобиччю мотоциклі. Геймплей техніки в Battlefield Hardline швидкий, свіжий і насичений.

  • Гарантія виробника Для Б ⁄ В товарів не передбачена
  • Гарантія від магазину Один день на перевірку

Написати відгук

    Погано           Добре