Bloodrayne 1 and 2 Revamped Dual Pack Limited Run 126 and 127 (Switch) US (російська версія)

Bloodrayne 1 and 2 Revamped Dual Pack Limited Run 126 and 127 (Switch) US (російська версія)

4,700грн
Артикул: 100895
Бренд:
Код: HAC-P-A3V8A / HAC-P-A3V9A
Наявність: Є в наявності

обзор

Дата виходу: 18.11.2021. Bloodrayne: Revamped Дебютна пригода Рейна повертається, доповнена та покращена! На зорі Другої світової війни Рейн була завербована як агент — надсекретного братства, яке вистежує і знищує надп...

Характеристики

опис товару

Дата виходу: 18.11.2021.

Bloodrayne: Revamped

Дебютна пригода Рейна повертається, доповнена та покращена!

На зорі Другої світової війни Рейн була завербована як агент — надсекретного братства, яке вистежує і знищує надприродні загрози людству. Рейн приступає до двох місій із різницею у п'ять років, які, як з'ясовується, пов'язані з однією зловісною людиною, яка шукає у світі могутні окультні реліквії, щоб встановити нову еру панування Третього рейху.

У цьому шаленому і кривавому шутері від третьої особи, який випустив у світ культову рудоволосу фатальну жінку, дампір Рейн бореться з жахливими істотами та полчищами солдатів, використовуючи безліч вампірських здібностей та потужну зброю. Акробатично рубайте і стріляйте на околицях болота Луїзіани, печерних глибин гірничодобувної промисловості в Аргентині та зруйнованого німецького замку. Дізнайтеся про походження Рейн через її перші місії для Братства Брімстоун у цій покращеній версії класичного екшн хорор.

Bloodrayne 2: Revamped

Рейн повертається у своїй другій пригоді!

Рейн - дампір, народжений від неприродного союзу вампіра та людини. Її змішане походження наділяє її вампірськими здібностями та чудовою стійкістю до сонячного світла та води, але проклинає її кровожерливістю вампіра. Вона перемогла незліченну кількість монстрів, як демонів, так і людей, але тепер її чекає особиста битва. Рейн повинна вистежити своїх власних братів і сестер, які об'єдналися і поклялися продовжити спадщину свого батька зі створення нової ери панування вампірів, у якій люди - не беруться до уваги.

  • Гарантія виробника ПЗ та ігри поверненню та обміну не підлягають
  • Гарантія від магазину Обмін - Повернення в день замовлення (при збереженні цілісності упаковки)

Написати відгук

    Погано           Добре