Б ⁄ В
Bulletstorm: Full Clip Edition (PS4) (російська версія) Б/В

Bulletstorm: Full Clip Edition (PS4) (російська версія) Б/В

Недоступно
Артикул: 100121
Бренд:
Код: CUSA-07188
Наявність: Немає в наявності

обзор

Дата випуску: 07.04.2017. Спробуйте себе в ролі Грейсона Ханта після аварійної посадки на покинутій курортній планеті, яка змусить його зробити нелегкий вибір: виживання або помста. Вигнаний член елітної групи вбивць

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 07.04.2017.

Спробуйте себе в ролі Грейсона Ханта після аварійної посадки на покинутій курортній планеті, яка змусить його зробити нелегкий вибір: виживання або помста. Вигнаний член елітної групи вбивць «Мертве відлуння», сліпе прагнення Грейсона до помсти призводить до того, що його команда застрягла на Стіг, де він, нарешті, може протистояти командиру, що його зрадив - або прибрати свою команду з планети живими.

Пробивайтеся крізь натовпи мутованих жителів Стіг, здійснюючи майстерні вбивства протягом усієї одиночної кампанії - або на одній з 30 змагальних карт або 12 спільних багатокористувацьких карт - використовуючи унікальну систему «Skillshot» Bulletstorm: Full Clip Edition, яка винагороджує вас для здійснення найбільш творчих і смертоносних вбивств, які тільки можна уявити.

Bulletstorm: Full Clip edition - це повноцінний досвід Bulletstorm, який включає всі існуючі доповнення Bulletstorm, а також абсолютно новий контент, ексклюзивний для Full Clip!

Повна інформація

Містить всі оригінальні Bulletstorm і додаткові можливості, а також абсолютно новий контент, ексклюзивний для Full Clip Edition! Ця остаточна версія включає в себе багатокористувальницьку кампанію, 30 карт одиночних випробувань Echo, 12 карт спільних командних випробувань і багато іншого - все на вашій улюбленій сучасній платформі.

Вбивчі візуальні ефекти і звук - побалуйте свої почуття оновленими моделями, середовищем, анімацією і новим режимом рендеринга, що працює з більш плавною частотою кадрів, ніж будь-коли раніше - з роздільною здатністю 4K на PS4 Pro і ПК - і щедро оновленими звуковими ефектами.

Новий режим кампанії Overkill - прокладіть собі шлях через посилену версію кампанії з необмеженим арсеналом зброї та умінь

Нові луна-карти - продемонструйте свої навички на шести абсолютно нових рівнях, ексклюзивних для Full Clip Edition, в захоплюючому режимі відлуння на основі балів

Анархія любить компанію - підвищуйте рівень і заробляйте на своїх убивствах! Заробляйте нові скіни зброї, стилі повадки і налаштування персонажів у міру проходження командного режиму анархії

Мистецтво руйнування - робіть неймовірні вбивства, поєднуючи динамічну перестрілку з унікальними комбінаціями ударів, ковзання з відмінною системою Bulletstorm «Skillshot», яка винагороджує творчу бійню.

  • Гарантія виробника Для Б ⁄ В товарів не передбачена
  • Гарантія від магазину Один день на перевірку

Написати відгук

    Погано           Добре