Б ⁄ В
Dark Souls (Xbox 360) PAL Б/В

Dark Souls (Xbox 360) PAL Б/В

580грн
Артикул: 100874
Бренд:
Код: ERU
Наявність: Є в наявності

обзор

Дата випуску: 07.10.2011. Dark Souls - це нова рольова гра, розроблена відомою студією From Software. Dark Souls - духовний спадкоємець відзначеної нагородами Demon's Souls. Дія Dark Souls розгортається в багатому похмурому фентезійної всес...

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 07.10.2011.

Dark Souls - це нова рольова гра, розроблена відомою студією From Software. Dark Souls - духовний спадкоємець відзначеної нагородами Demon's Souls. Дія Dark Souls розгортається в багатому похмурому фентезійної всесвіті, де вас чекають напружені подорожі по підземеллях, страхітливі зустрічі з ворогами і новаторські мережеві функції, які в сукупності створюють воістину унікальний досвід RPG. Dark Souls руйнує перешкоди за допомогою безшовного світу, який заохочує дослідження та сприяє адаптації. У міру того, як гравці стикаються з жахливими ворогами і відкривають нові області, основа гри, що складається з випробувань і нагород, пронизує, забезпечуючи безпрецедентне почуття досягнення.

Демони, породжені гнівом богів, принесли в світ темряву. Уражені прокляттям нежиті, багато хто втратив душі. Гравцям належить битися з жахливими демонами і неймовірними монстрами, щоб зібрати душі і знайти вічний вогонь життя, який втрачає свою здатність відновлювати душі і стримувати вічну ніч.

Бездоганне середовище в похмурому фентезійному всесвіті: занедбані замки, що кишать нежиттю, лабіринтами і катакомбами, світ затонулих руїн, примарних лісів, великі підземелля і чарівні озера - все це доступно для сміливих дослідників за своїм бажанням. Розширені елементи RPG: безліч варіантів налаштування персонажів з різним спорядженням, зброєю і заклинаннями нададуть гравцям глибокий зміст RPG.

  • Гарантія виробника Для Б ⁄ В товарів не передбачена
  • Гарантія від магазину Один день на перевірку

Написати відгук

    Погано           Добре