Б ⁄ В
Darksiders 2 II Deathinitive Edition (PS4) (російська версія) Б/В

Darksiders 2 II Deathinitive Edition (PS4) (російська версія) Б/В

Недоступно
Артикул: 100103
Бренд:
Код: CUSA-02419
Наявність: Немає в наявності

обзор

Дата випуску: 27.10.2015. Що починається Війною, закінчується Смертю. Прокинувшись перед кінцем днів, Смерть, найстрашніший з легендарних Чотирьох вершників, відправляється на пошуки відновлення людства і очищення імені свого брата. ...

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 27.10.2015.

Що починається Війною, закінчується Смертю.

Прокинувшись перед кінцем днів, Смерть, найстрашніший з легендарних Чотирьох вершників, відправляється на пошуки відновлення людства і очищення імені свого брата. Попутно Вершник виявляє, що є речі набагато гірші земного Апокаліпсису, і що давня образа може загрожувати всьому Творінню.

Смерть жива

Darksiders II розповідає про подвиги Смерті, одного з чотирьох вершників Апокаліпсису, в насиченою подіями історією, яка проходить паралельно з подіями оригінальної гри Darksiders. Ця епічна подорож просуває Смерть через великий ігровий світ, коли він намагається врятувати свого брата, Війну, вершника, якого звинувачують в передчасному початку Апокаліпсису в Darksiders.

Як і попередня гра Darksiders, друга ітерація серії в першу чергу є пригода в стилі «хак-енд-слеш». Дія гри відбувається в оточенні пекла, включаючи «Біле місто», заставу, де живуть ангели, і «Вічний трон», фортецю, де Повелителі Мертвих стоять на сторожі душ, які необхідно очистити. Хоча Смерть найбільш небезпечний з Чотирьох Вершників, його фізичні здібності сильно відрізняються від його брата Війни. Смерть набагато спритніше і використовує комбінацію атак ближнього і далекого бою. У бою основною зброєю Смерті є його величезна легендарна коса з широким спектром іншої зброї і корисних предметів, які необхідно збирати по ходу гри. Зброя може бути дворучною, обладунки з можливістю поліпшення можуть бути придбані для захисту, а Смерть має доступ до свого страхітливого і могутньому Маунт, Відчаю.

Ключові особливості гри

Грайте в Смерть: станьте найстрашнішим з легендарних чотирьох вершників, здатним знищити цілі світи і сили за межами раю і пекла.

Епічний всесвіт: на відміну від усього, що гравець бачив раніше, в унікальному стилі Джо Меда.

Рай / Пекло: досліджуйте приголомшливий ігровий світ, що нагадує рай і пекло.

Вибір і налаштування гравця: налаштуйте свій досвід за допомогою різних наборів броні, зброї і дерев навичок, що дозволяють гравцям створювати смерть

Можливість відтворення: досліджуйте великий відкритий світ, виконуйте десятки побічних квестів і налаштуйте Смерть за допомогою повної системи рівнів, дерев навичок і нескінченних комбінацій обладнання.

Traversal: Death - моторний персонаж, здатний на неймовірні акробатичні трюки, що дозволяє гравцеві досліджувати світ, як ніколи раніше.

Особливості Deathinitive Edition:

Darksiders 2 з усіма DLC * включені і інтегровані в гру, пропонуючи загальний час гри більше 30 годин * (Maker Armor Set, The Abyssal Forge, The Demon Lord Belial, Death Rides, Angel of Death, Deadly Despair, Shadow of Death, Mortis Pack, Сокира Русанова, Молот Ван дер Шмаша, Вороний молот Флетчера, Mace Maximus, Могила Аргула)

Покращене програмне забезпечення графічного рендеринга для більш високої якості зображення, особливо з точки зору освітлення і тіней

Покращена і перероблена графіка рівнів, персонажів і оточення.

Працює з роздільною здатністю 1080p

Перероблений і налаштований баланс гри і розподіл нагород.

  • Гарантія виробника Для Б ⁄ В товарів не передбачена
  • Гарантія від магазину Один день на перевірку

Написати відгук

    Погано           Добре