Б ⁄ В
Dying Light (PS4) (російська версія) Б/В

Dying Light (PS4) (російська версія) Б/В

Недоступно
Артикул: 100104
Бренд:
Код: CUSA-02010
Наявність: Немає в наявності

обзор

Дата випуску: 27.02.2015. Переживіть ніч в грі на виживання від першої особи Dying Light. Протягом дня досліджуйте відкритий світ, очищаючи міське середовище в пошуках припасів і створюючи зброю, щоб захистити себе від зростаючого інфікован...
Платформа :
Видання :
Standard Edition
Platinum Edition
Регіон :
Європа
США
Стан :
Б ⁄ В
Новий

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 27.02.2015.

Переживіть ніч в грі на виживання від першої особи Dying Light. Протягом дня досліджуйте відкритий світ, очищаючи міське середовище в пошуках припасів і створюючи зброю, щоб захистити себе від зростаючого інфікованого населення.

Вам знадобиться все, що ви можете отримати, щоб підготуватися до змін, які відбуваються вночі: заражені стають агресивними і більш небезпечними, коли мисливець стає об'єктом полювання. На додаток до цього, нова хвиля хижаків, присутніх тільки вночі, виходить на вулиці, щоб вистежити свою наступну жертву. Після заходу сонця гравці повинні робити все можливе, щоб дожити до перших променів сонця і захисту, який вони приносять.

Добраніч. Хай щастить.

Особливості Dying Light:

Вижити вночі - протягом дня гравці вільно бродять і шукають припаси і зброю. Але вночі світ зазнає смертельну трансформацію: мисливець стає об'єктом полювання, коли заражені стають більш агресивними і численними, і щось набагато більш зловісне прокидається, щоб переслідувати свою здобич.

Вільний рух - відстежуючи або тікаючи від хижаків, Dying Light дозволяє гравцям швидко переміщатися по світу, безперешкодно стрибаючи між будівлями, чіпляючись за стіни і настрибувати на нічого не підозрюючих ворогів.

Ласкаво просимо в Карантин - Dying Light розгортається у величезному відкритому світі, пропонуючи велике й різноманітне середовище, широкий вибір класів ворогів і безнадійну історію виживання, де ресурсів не вистачає, а заражені - не єдина загроза.

Brutal Melee and Ranged Combat - підійдіть ближче, використовуючи різноманітне легке і важке озброєння, ножі, сокири, кувалди і більш екзотичну зброю, або використовуйте гармати та іншу вогневу міць, щоб знищувати ворогів на відстані.

Виберіть свій стиль гри - в Dying Light є чотири ігрових персонажи, яких можна повністю налаштувати і поліпшити відповідно до будь-якого стилю гри.

Створіть свою зброю - навіщо використовувати гайковий ключ, якщо ви можете використовувати гайковий ключ, обгорнутий електрифікованим колючим дротом?

Велика система крафту Dying Light дозволяє гравцям створювати безліч нової, більш потужної зброї і спорядження, а також спеціалізовані боєприпаси.

Захоплюючі дух візуальні ефекти і ігровий процес - Dying Light - перша гра на базі Chrome Engine 6, передового втілення запатентованої технології Techland, розробленої з нуля для нового покоління консолей.

  • Гарантія виробника Для Б ⁄ В товарів не передбачена
  • Гарантія від магазину Один день на перевірку

Написати відгук

    Погано           Добре