Новий
The Elder Scrolls V: Skyrim VR (тільки для VR) (російська версія)

The Elder Scrolls V: Skyrim VR (тільки для VR) (російська версія)

Недоступно
Артикул: 100018
Бренд:
Код: CUSA-08933
Наявність: Немає в наявності

обзор

Дата випуску: 17.11.2017. Справжня повнометражна гра з відкритим світом для віртуальної реальності з'явилася від відзначених нагородами розробників Bethesda Game Studios. Skyrim VR повністю переосмислює епічний шедевр фентезі з безпрецедент...

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 17.11.2017.

Справжня повнометражна гра з відкритим світом для віртуальної реальності з'явилася від відзначених нагородами розробників Bethesda Game Studios. Skyrim VR повністю переосмислює епічний шедевр фентезі з безпрецедентним відчуттям масштабу, глибини і занурення. Skyrim VR - від боїв з древніми драконами до дослідження скелястих гір і багато чого іншого - втілює в життя повний відкритий світ, який ви можете випробувати в VR. Skyrim VR включає в себе визнану критиками основну гру і офіційні доповнення - Dawnguard, Hearthfire і Dragonborn.

Дракони, давно втрачені в легендах з The Elder Scrolls, повернулися в Тамріель, і майбутнє Імперії висить на волосині. Як Драконорожденний, передбачений герой, народжений з силою Голосу, ви єдиний, хто може стояти серед них.

  • Гарантія виробника ПЗ та ігри поверненню та обміну не підлягають
  • Гарантія від магазину Обмін - Повернення в день замовлення (при збереженні цілісності упаковки)

Написати відгук

    Погано           Добре