Б ⁄ В
Epic Mickey: Power of Illusion (3DS) Б/В

Epic Mickey: Power of Illusion (3DS) Б/В

Недоступно
Артикул: 100101
Бренд:
Код: LNA-CTR-AECP-EUR
Наявність: Немає в наявності

обзор

Дата виходу: 23.11.2012. У «Disney Epic Mickey: Power of Illusion» реальність - це те, що ви малюєте. Гра пропонує спеціальну функцію малювання і розфарбовування, яка дозволяє гравцям створювати грубі версії об'єктів, які чарівним чином пер...

Характеристики

опис товару

Дата виходу: 23.11.2012.

У «Disney Epic Mickey: Power of Illusion» реальність - це те, що ви малюєте. Гра пропонує спеціальну функцію малювання і розфарбовування, яка дозволяє гравцям створювати грубі версії об'єктів, які чарівним чином перетворюються в класичні 2D-ілюстрації в стилі Діснея. Використовуючи безпрецедентну інтеграцію з двома екранами в грі, гравці потім переміщають свої творіння на головний екран, де вони в подальшому перетворюються в повнокольорові, повністю візуалізовані 3D-зображення.

Віддаючи належне класичному Sega Mega Drive «Замок ілюзій з Міккі Маусом», «Disney Epic Mickey: Power of Illusion» фокусується на легендарному Замку ілюзій, який потрапив в пустелю альтернативних світів, наповнених забутими за 80-років персонажами Діснея і атракціонами тематичних парків.

Зла відьма Мізрабель, лиходійка з класичного «Замку ілюзій з Міккі Маусом», виявляється мимовільною мешканкою пустелі і розв'язує змову, щоб втекти, використовуючи Замок ілюзій, щоб заточити і виснажити мультяшну сутність з нині відомих мультиків. Гравці візьмуть на себе роль Міккі Мауса, оскільки він використовує свою чарівну кисть, володіє фарбою і розчинником, щоб протистояти Мізрабель і врятувати мультяшків.

  • Гарантія виробника Для Б ⁄ В товарів не передбачена
  • Гарантія від магазину Один день на перевірку

Написати відгук

    Погано           Добре