Б ⁄ В
Final Fantasy 15 Два Видання Steelbook Від Ultimate Collector's Edition Б/В

Final Fantasy 15 Два Видання Steelbook Від Ultimate Collector's Edition Б/В

Недоступно
Артикул: 100345
Бренд:
Код: CUSA-01615/SE2
Наявність: Немає в наявності

обзор

Дата випуску: 29.11.2016. Будьте готові опинитися в центрі грандіозногї фантастичної пригоди. Увійдіть в світ FINAL FANTASY XV і випробуйте епічні динамічні битви на своєму шляху відкриттів. Ви Ноктіс, принц Королівства Люцис, і ваша...

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 29.11.2016.

Будьте готові опинитися в центрі грандіозногї фантастичної пригоди.

Увійдіть в світ FINAL FANTASY XV і випробуйте епічні динамічні битви на своєму шляху відкриттів. Ви Ноктіс, принц Королівства Люцис, і ваша мета - звільнити свою батьківщину з лап імперської армії.

Разом з вашими найближчими друзями ви сядете за кермо і відчуєте унікальну подорож, подорожуючи по захоплюючому дух світу Еос, зустрічаючи чудовиськ більших за життя і невблаганних ворогів. Ви навчитеся опановувати навички володіння зброєю і магією, направляючи силу своїх предків, дозволяючи вам легко переміщатися по повітрю в захоплюючих боях.

Новачки і давні шанувальники, здійсніть своє призначення і випробуйте абсолютно новий вид фантазії.

Беріть участь в насичених битвах: налаштуйте свій арсенал зброї і використовуйте унікальні помічники кожного персонажа в захоплюючій бойової системі в реальному часі, яка зручна для користувача і дає можливість досліджувати всю глибину того, що відбувається. Переміщайтеся по полі бою, завдаючи тактичні удари, спеціальні прийоми і викликайте все більш потужні заклинання у мірі того, як ваша група прогресує в своєму досвіді. Рушайте в безмежну подорож: сідайте за кермо і проїдьте від столиці зі своїми кращими друзями або вирушайте в пішу прогулянку, щоб відкрити для себе великий ландшафт з багатою дикою природою, небезпечними печерами і живими містами, повними пригод. Випробуйте непорушні узи: граючи за Ноктіса, ви відчуєте, як зміцнюються зв'язки в міру того, як ви і ваші друзі стаєте ближче на шляху. Повернення своєї батьківщини залежить від сили і мужності, а головне - від єдності. Виконуйте потужні спільні дії в бою і насолоджуйтеся командною роботою, яку демонструють Ноктіс і його друзі.

  • Гарантія виробника Для Б ⁄ В товарів не передбачена
  • Гарантія від магазину Один день на перевірку

Написати відгук

    Погано           Добре