Б ⁄ В
Final Fantasy Origins (PS1) PAL Б/В

Final Fantasy Origins (PS1) PAL Б/В

2,700грн
Артикул: 100810
Бренд:
Код: SLES-04034
Наявність: Є в наявності

обзор

Дата випуску: 14.03.2003. Поверніться до справжніх джерел однієї з найпопулярніших коли-небудь створених серій ігор. Final Fantasy і Final Fantasy II були основою консольних рольових ігор у тому вигляді, як ми їх знаємо сьогодні, і, нарешті...

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 14.03.2003.

Поверніться до справжніх джерел однієї з найпопулярніших коли-небудь створених серій ігор. Final Fantasy і Final Fantasy II були основою консольних рольових ігор у тому вигляді, як ми їх знаємо сьогодні, і, нарешті, вперше разом доступні в Європі на PlayStation.

У Final Fantasy чотири воїни світла, кожен з яких має особливий кристал, покликані повернути гармонію у світ, якому загрожує зла істота, яка має намір його завоювати. Водночас воїни борються з огидними істотами і подорожують світом, щоб відновити порядок і мир.

У Final Fantasy II імператор Паламеції розпочинає кампанію за світове панування. У відповідь у королівстві Фін піднімаються сили повстанців; у зіткненні повстанці змушені відступити у віддалене місто Альтаїр. Серед них четверо друзів дитинства виявилися сиротами, бездомними та рятуються втечею. Вони - єдина надія для повстанців та їхньої боротьби проти злої Паламеціанської імперії.

  • Гарантія виробника Для Б ⁄ В товарів не передбачена
  • Гарантія від магазину Один день на перевірку

Написати відгук

    Погано           Добре