Б ⁄ В
Genji: Days of the Blade (PS3) Б/В

Genji: Days of the Blade (PS3) Б/В

350грн
Артикул: 100285
Бренд:
Код: BCES-00002
Наявність: Є в наявності

обзор

Дата випуску: 23.03.2007. Заснована на грі Genji для PlayStation 2, дія якої відбувається через три роки після останньої глави життя Гінкур Есицуне, Genji 2 (робоча назва) продовжує розширювати історичний опис феодальної Японії. Таким чином...

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 23.03.2007.

Заснована на грі Genji для PlayStation 2, дія якої відбувається через три роки після останньої глави життя Гінкур Есицуне, Genji 2 (робоча назва) продовжує розширювати історичний опис феодальної Японії. Таким чином, Genji 2 представляє прекрасні візуальні ефекти наступного покоління і ігровий процес з самурайським мечем, ексклюзивної гри, розробленої для PlayStation 3.

В ігровому процесі Genji 2 представлена як традиційна гра в жанрі екшн / пригоди і пропонує більш ніж в два рази більше ігрового процесу ніж його попередник. Геймплей в Genji 2 включає в себе більш різноманітні рівні, більше битв і більше ігрових персонажів - все це лежить в основі епічної історії про честь воїна, яка обіцяє подарувати справжній досвід нового покоління на PlayStation 3.

  • Гарантія виробника Для Б ⁄ В товарів не передбачена
  • Гарантія від магазину Один день на перевірку

Написати відгук

    Погано           Добре