Б ⁄ В
God of War: Chains of Olympus Platinum (PSP) Б/В

God of War: Chains of Olympus Platinum (PSP) Б/В

Недоступно
Артикул: 100143
Бренд:
Код: UCES-00842/P
Наявність: Немає в наявності

обзор

Дата випуску: 04.03.2008. Щоб отримати відпущення своїх минулих гріхів, Привид Спарти поклявся стати чемпіоном Богів на довгі роки - ці жорстокі хрестові походи в ім'я Олімпу стали легендарними в усьому стародавньому світі. У God of ...

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 04.03.2008.

Щоб отримати відпущення своїх минулих гріхів, Привид Спарти поклявся стати чемпіоном Богів на довгі роки - ці жорстокі хрестові походи в ім'я Олімпу стали легендарними в усьому стародавньому світі.

У God of War: Chains of Olympus Кратос відправиться в країни, у які ще не ступав жоден смертний. Коли світ зануриться в вічну темряву і боги стануть безсилими, Кратос зіткнеться з найстрашнішими істотами грецької міфології і, в кінцевому підсумку, буде змушений вибирати між своєю особистою спокутою і порятунком стародавнього світу від неминучої загибелі.

Епічний ігровий процес на системі PSP: вірний франшизі God of War, вражаючі ракурси камери і епічні декорації, що пропонують небачені раніше можливості на системі PSP.

Mythological Odyssey: Дія цієї історії відбувається незадовго до подій God of War, де гравці випробують подорож Кратоса протягом 10 років служіння богам Олімпу. Всі нові бойові прийоми: гравці можуть використовувати нові жорстокі бойові прийоми разом зі своїми улюбленими комбо-атаками з франшизи God of War. Дослідження: від воріт Аїда до глибин Тартар - подорож проведе гравців через похмурий і жорстокий світ грецької міфології. Бийтеся з усіма новими істотами з грецької міфології і беріть участь в епічних битвах з босами. Рішення головоломок: поки гравці досліджують стародавній світ, приготуйтеся пройти через лабіринт складних головоломок, уплетених в історію. Визнана критиками франшиза: створена двома зазначеними нагородами команди розробників: Sony Computer Entertainment America, Santa Monica Studios і Ready At Dawn Studios.

  • Гарантія виробника Для Б ⁄ В товарів не передбачена
  • Гарантія від магазину Один день на перевірку

Написати відгук

    Погано           Добре