Б ⁄ В
God of War Collection (PS3) US Б/В

God of War Collection (PS3) US Б/В

Недоступно
Артикул: 100783
Бренд:
Код: BCUS-98229
Наявність: Немає в наявності

обзор

Дата випуску: 17.11.2009. У God of War Collection ви поринете у жорстокий світ стародавньої Греції, коли легендарний спартанець Кратос мстить Аресу, богу війни, і намагається добитися того, чого ніколи не робив жоден смертний… змінити хід с...

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 17.11.2009.

У God of War Collection ви поринете у жорстокий світ стародавньої Греції, коли легендарний спартанець Кратос мстить Аресу, богу війни, і намагається добитися того, чого ніколи не робив жоден смертний… змінити хід самої долі.

У God of War на ваших очах оживає похмурий жорстокий світ грецької міфології. Коли ви берете на себе роль Кратоса, розгортається історія, в якій гравець проходить через вибуховий, агресивний ігровий процес, що поєднує пастки, трюки і сюжетні головоломки. God of War – це година кінематографічних сцен та глибока бойова система. Він проведе гравця через унікальну пригоду з грецької міфології, наповнену бойовими діями.

God of War II продовжує сагу про Кратоса, смертного воїна, відданого богами і вимушеного виповзати з обіймів смерті, щоб помститися своєму зраднику - самому Зевсу. Історія продовжується з того місця, де гравці зупинилися. Кратос, колись смертний воїн, що сидить на троні на Олімпі, став загрозою набагато більшою, ніж колись був його попередник Арес. Подорож Кратоса приводить його до краю Землі, де він стикається з безліччю звірів, монстрів і жахів з його попереднього життя, які прагнуть завадити йому досягти своєї мети. Але це Кратос, і його виклик наповнений такою зарозумілістю і зневагою, що весь Стародавній світ досі тремтить від його імені: Кратос, Бог Війни.

  • Гарантія виробника Для Б ⁄ В товарів не передбачена
  • Гарантія від магазину Один день на перевірку

Написати відгук

    Погано           Добре