Heaven Dust Collection (Switch) (російська версія) SRG 84

Heaven Dust Collection (Switch) (російська версія) SRG 84

2,900грн
Артикул: 100931
Бренд:
Код: HAC-P-BWAA-UKV
Наявність: Є в наявності

обзор

Дата виходу: 21.11.2020. / 01.06.2022. Серія класичних хорорів у дусі 90-х, таких як Resident Evil, Heaven Dust Collection пропонує гравцеві класику жахів виживання, з безліччю досліджень, дій, головоломок, які потрібно вирішити, з можливіс...

Характеристики

опис товару

Дата виходу: 21.11.2020. / 01.06.2022.

Серія класичних хорорів у дусі 90-х, таких як Resident Evil, Heaven Dust Collection пропонує гравцеві класику жахів виживання, з безліччю досліджень, дій, головоломок, які потрібно вирішити, з можливістю керування ресурсами.

HEAVEN DUST

У 1970 році дослідницька група вчених виявила новий, невідомий раніше вірус у зразках крові примітивного племені "Торкує", що мешкають у Новій Гвінеї. Деякі вчені вважають, що цей вірус допоможе розкрити секрет безсмертя. Вони назвали його "Небесний Пил".

Але виявилося, що це не дар з небес, а ворота в пекло.

Після того, як дослідницький центр у Новій Гвінеї був зруйнований внаслідок нещасного випадку, "Небесний Пил" був відправлений до Сполучених Штатів Америки. Всі дослідження були довірені та проведені їхньою дочірньою компанією StarDust. Ніхто не знав, яка загроза насувається...

HEAVEN DUST 2 - самостійне продовження першої гри Heaven Dust.

Після невдалої прес-конференції у таємничому Першому дослідному центрі відбувається спалах вірусу. Поки в глибині інституту розгортається хаос, Стів прокидається у своїй кріогенній капсулі. Замість мирного пробудження він знову опиняється у пастці живого пекла, оточеного зомбі. Чи зможете ви пробитися назовні і відкрити жахливу правду ?

  • Гарантія виробника ПЗ та ігри поверненню та обміну не підлягають
  • Гарантія від магазину Обмін - Повернення в день замовлення (при збереженні цілісності упаковки)

Написати відгук

    Погано           Добре