Immortals Fenyx Rising (Switch) US (російська версія)

Immortals Fenyx Rising (Switch) US (російська версія)

Недоступно
Артикул: 100846
Бренд:
Код: HAC-P-AU84A
Наявність: Немає в наявності

обзор

Дата виходу: 16.12.2021. Immortals Fenyx Rising втілює грандіозну міфологічну пригоду у життя. Грайте за Фенікса, нового крилатого напівбога, який має врятувати грецьких богів та їхню дім від темного прокляття. Воюйте з міфологічними звірам...
Платформа :
Регіон :
Стан :
Новий
Б ⁄ В

Характеристики

опис товару

Дата виходу: 16.12.2021.

Immortals Fenyx Rising втілює грандіозну міфологічну пригоду у життя. Грайте за Фенікса, нового крилатого напівбога, який має врятувати грецьких богів та їхню дім від темного прокляття. Воюйте з міфологічними звірами, оволодійте легендарними силами богів і переможіть Тифона, самого смертоносного Титана в грецькій міфології, в епічній битві на віки.

На карту поставлено долю світу - ви - остання надія богів.

Immortals Fenyx Rising — це свіжий і дотепний погляд на жанр пригодницького бойовика з відкритим світом, в якому представлені динамічні дії, бої та історії, натхненні грецькою міфологією. Вільно блукайте прекрасно стилізованим світом і використовуйте надзвичайні здібності, даровані богами, проти страшних міфологічних монстрів. Підступні випробування, героїчні подвиги та сам підземний світ чекають на вашу відвагу. Випробуйте казку на віки, про богів і монстрів, і станьте легендою, якою вам судилося стати.

ВИКОРИСТОВУЙТЕ СИЛУ БОГІВ

Боги Олімпу благословили вас дарами: крилами Дайдаласа, мечем Ахілла, луком Одіссея та багатьом іншим, а також легендарними силами, які допоможуть переламати хід битви. Використовуйте їх, щоб боротися з міфічними монстрами, вирішувати стародавні головоломки та досліджувати величезний відкритий світ.

ПРОТИ МИФОЛОГІЧНИХ ВОРОГІВ

Поборіться з легендарними звірми, такими як Циклоп, Медуза або Мінотавр, і повоюйте з темними героями, такими як Ахіллес. Воюйте з ними в стрімкому повітряному та рукопашному бою, поєднуючи свої дані Богом здібності та зброю.

ДОСЛІДЖУЙТЕ СТИЛІЗОВАНИЙ ВІДКРИТИЙ СВІТ

Відкрийте для себе красиво оформлений та яскравий фентезійний світ. Подорожуйте, підбирайтеся або досліджуйте повітрям сім унікальних регіонів, кожен з яких натхненний богами.

ПРОЙДІТЬ ГЕРОЇЧНІ ВИПРОБУВАННЯ

Використовуйте свій розум і особливі здібності для вирішення складних головоломок та дослідження дивовижних сховищ або візьміть участь у високостратегічних битвах з босами, щоб збільшити свою силу та покращити свої навички. Створіть свою легенду Налаштуйте зовнішній вигляд свого персонажа і відкрийте для себе нові обладунки та спорядження, натхненні грецькою міфологією. Збирайте матеріали по всьому світу, щоб створювати потужні предмети та покращувати своє спорядження, щоб виконати своє призначення.

  • Гарантія виробника ПЗ та ігри поверненню та обміну не підлягають
  • Гарантія від магазину Обмін - Повернення в день замовлення (при збереженні цілісності упаковки)

Написати відгук

    Погано           Добре