Б ⁄ В
Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition (PS4) US Б/В

Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition (PS4) US Б/В

Недоступно
Артикул: 100118
Бренд:
Код: CUSA-00079
Наявність: Немає в наявності

обзор

Дата випуску: 29.11.2013. Що, якщо найбільші герої світу стануть його найбільшою загрозою? Подивіться, що відбувається, коли герої стикаються в Injustice: Gods Among Us для PlayStation 4.

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 29.11.2013.
Що, якщо найбільші герої світу стануть його найбільшою загрозою? Подивіться, що відбувається, коли герої стикаються в Injustice: Gods Among Us для PlayStation 4.

У Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition входять:

Фаворити фанатів - Лобо, Бетгерл, Генерал ЗОД, Марсіанський Мисливець, Затанна і персонаж Mortal Combat - Скорпіон, відтворений співавтором DC Entertainment Джимом Лі.
40 додаткових скінів персонажів (спочатку пропонувалися як download контент).
60 S.T.A.R. Лабораторні місії (спочатку пропонувалися як
download контент).

Коли Джокер зробить свій найжахливіший злочин і знищить Метрополіс - і всіх, кого любить Супермен, включаючи його майбутню дитину, - людина зі сталі вирішує, що досить, і встановлює новий світовий порядок. Бетмен і деякі інші виступають проти цього нового режиму, і риси епічних битв проводяться, як ніколи раніше в файтингах.

Ключові особливості Injustice: Gods Among Us для PlayStation 4

Великий список DC Comics Super Heroes and Villains
Опануйте богоподібні здібності кожного персонажа
Абсолютно новий ігровий процес в жанрі файтинг від beat 'em up masters NetherRealm
Нестримні битви в культовому середовищі
Міні-ігри і розраховані на багато користувачів режими підтримують вашу роль в епічній історії.

Injustice: Gods Among Us є світ, в якому стираються межі між героєм і лиходієм, правителем і захисником. Неабиякий список найбільш знакових супергероїв і лиходіїв DC Comics вибудовується в бій, демонструючи нові унікальні дизайни, відповідні зміні світу гри.

Повний список персонажів включає

Аквамен
Бейн
Бетмен
Жінка кішка
кіборг
Детстроук
Кінець світу
спалах
Зелена стрілка
Зелений Ліхтар
Харлі Квінн
Hawkgirl
Джокер
Лекс Лютор
Nightwing
ворон
Shazam
Sinestro
Соломон Гранді
Супермен
дивовижна жінка

У кожного героя і лиходія є свої бойові стилі, сили і здібності, які створені для вірності своїм аналогам з коміксів DC Universe. Персонажі поділяються на дві категорії: могутні персонажі, такі як Супермен, Чудо-жінка і Бейн, які покладаються на свою силу і надздібності, і персонажі-гаджети, такі як Бетмен, Лекс Лютор і Зелена стріла, які використовують зброю, обладунки та інші предмети для перемоги. Кожен персонаж також може похвалитися «рисою характеру», особливою здатністю або демонстрацією атаки. Чи зможете ви опанувати кожного героя і його богоподібні сили?

Розробники Mortal Kombat, NetherRealm Studios, привносять свій особливий стиль бою в Injustice: Gods Among Us, представляючи свого роду файтинг. Ширша, кінематографічна історія замінює традиційний досвід одиночної гри на основі сходів, пов'язуючи більш широкий сюжет гри з кожним боєм. Пішли в минуле і звичайні битви з трьох раундів, замінені одним боєм, в якому у кожного персонажа є дві шкали здоров'я і супер метр. Заряджений від виконання комбо, ваш Super Meter дозволить вам розв'язати ваші особливі прийоми, а повністю заряджений Super Meter дозволить вам виконати найсильнішу атаку.

Super Meter також можна використовувати в спеціальних битвах, званих системою Clash. За допомогою індивідуальних роликів обидва гравці будуть таємно робити ставки на частину свого лічильника, при цьому гравець, який запропонував найвищу ціну, виграє битву і краде силу у свого супротивника.

Битви в Injustice: Gods Among Us відбуваються в різноманітних багаторівневих 3D-локаціях, кожна з яких заснована на культових локаціях DC Comics, таких як Бет-печера, Сторожова вежа Ліги справедливості і Фортеця самотності. Ці інтерактивні локації роблять битви ще більш сміливими, дозволяючи вам використовувати навколишнє середовище в якості зброї, використовуючи транспортні засоби, будівлі та багато іншого як частина вашого натиску. Будь то Супермен, який підіймає машину і розбиває її про свого супротивника, або Бетмен, що стріляє снарядами, щоб викликати вибух, щоб зловити свого ворога, це битви, які просто неможливо стримати!

Оригінальна історія Injustice: Gods Among Us розділена на кілька розділів, під час яких ви будете перемикатися між персонажами в міру розвитку сюжету і загострення битв, що дозволить вам побачити всі сторони конфлікту. Є також кілька міні-ігор, включаючи швидкі події, результат яких може вплинути на вашу наступну битву.

Варіанти багатокористувацької гри включають King of the Hill, цікавий поворот, який дозволяє до восьми гравців спостерігати, як суперники борються, чекаючи своєї черги приєднатися до битви, що дає уявлення про навички і стилі інших онлайн-гравців. Крім того, граючи в кожному з ігрових режимів, в тому числі в мережевих матчах із заданими цілями, ви отримаєте XP, щоб розблокувати аватари і інші цікаві нагороди.

  • Гарантія виробника Для Б ⁄ В товарів не передбачена
  • Гарантія від магазину Один день на перевірку

Написати відгук

    Погано           Добре