Б ⁄ В
Killzone: Mercenary (PlayStation Vita) Б/В

Killzone: Mercenary (PlayStation Vita) Б/В

Недоступно
Артикул: 100112
Бренд:
Код: PCSF-00243
Наявність: Немає в наявності

обзор

Дата випуску: 06.09.2013. Якщо ви думали, що лінії боїв очевидні, ви не бачили всієї історії. Розроблений Guerilla Games Cambridge, Killzone: Mercenary для PlayStation Vita - новий шутер від першої особи відомої серії Killzone - переносить ...

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 06.09.2013.

Якщо ви думали, що лінії боїв очевидні, ви не бачили всієї історії. Розроблений Guerilla Games Cambridge, Killzone: Mercenary для PlayStation Vita - новий шутер від першої особи відомої серії Killzone - переносить гравців в смертельну перестрілку в складі безжальної фракції найманців, яка бере на себе оплачувані контракти не тільки з небезпечної ISA. але і з злісної Helghast теж.

Mercenary - перша портативна гра в серії, в якій збережений ігровий процес від першої особи в жанрах шутер від першої особи. У Killzone: Mercenary немає добра чи зла. Є тільки місія... І гроші.

Охоплюючи ключові події трилогії Killzone, Killzone: Mercenary досліджує теми жадібності, помсти і совісті на тлі епічної картини повномасштабного військового вторгнення. Це історія про хлопчика, який розривається між двома фракціями, які відчайдушно прагнуть перемоги за всяку ціну.

Історія Killzone Mercenary

Арран Даннер, ветеран Уца, нині найманець, допомагає нанести вирішальний удар Хелгасти при звільненні Векти знову найнятий, щоб очолити контратаку ІСА проти Хелгана.

Але здається рутинна місія по евакуації посла Вектана і його сім'ї з Пірра залишає Даннер посеред смертельної боротьби за владу і за життя маленького сина посла.

У міру того, як вторгнення розгортається, стає ясно, що доля хлопчика може змінити хід війни, і обидві сторони зроблять все можливе, щоб отримати його.

Особливості Killzone Mercenary:

Консольна кампанія Killzone в портативному режимі: складається з 9 місій, кожна з яких триває майже годину і доступна для гри на одному з трьох рівнів складності - Killzone: Mercenary демонструє міць і можливості PS Vita як оптимально портативної платформи. для шутерів від першої особи.

Захоплююча технічна і візуальна демонстрація: побудована на тій же вражаючії технології, що і Killzone 3 для PlayStation 3, Mercenary передає миттєво впізнаваний похмурий футуристичний візуальний стиль серії, використовуючи набір приголомшливих ефектів.

Повноцінний, розрахований на багато користувачів режим: розроблений, щоб забезпечити динамічний досвід - Mercenary Warfare, Guerilla Warfare і Warzone - Mercenary надає істотний розрахований на багато користувачів пакет.

Розширені налаштування гравця: гроші, зароблені під час одиночної кампанії або рейтингових мережевих матчів, можна витратити на нову зброю та обладнання, які доступні для використання у всіх режимах. Ці переваги стимулюють гру і дозволяють налаштовувати широкий діапазон спорядження.

Основні характеристики PlayStation Vita

Нахил: гіроскоп для всієї зброї (необов'язково)

Передній сенсорний екран: жорстокий рукопашний бій, допити, зміна зброї, екіпірування гранати, розгортання VAN-Guard, злом інтерфейсу

Задня сенсорна панель: відрегулюйте масштаб снайперського прицілу, натисніть і утримуйте, щоб почати спринт (необов'язково)

Мікрофон: багато користувачів голосовий чат (через додаток Party)

  • Гарантія виробника Для Б ⁄ В товарів не передбачена
  • Гарантія від магазину Один день на перевірку

Написати відгук

    Погано           Добре