Б ⁄ В
Kingdom Hearts 358/2 Days (DS) Б/В

Kingdom Hearts 358/2 Days (DS) Б/В

550грн -15%
Артикул: 100117
Бренд:
Код: NTR P YKGP, NTR-YKGP-UKV
Наявність: Є в наявності

обзор

Дата випуску: 09.10.2009. Роксас і Аксель спостерігали захід сонця зі свого звичайного місця на вежі з годинником після довгого дня збору "сердець" у безсердечних за наказом їх організації. Коли їх повсякденна робота закінчувалася, вони час...

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 09.10.2009.

Роксас і Аксель спостерігали захід сонця зі свого звичайного місця на вежі з годинником після довгого дня збору "сердець" у безсердечних за наказом їх організації. Коли їх повсякденна робота закінчувалася, вони часто проводили там вечори. Вони говорили про роботу і інші речі за морозивом.

Всесвітньо відомий творець і дизайнер персонажів Тецуя Номура і його команда знову об'єднують чарівний світ Діснея з персонажами Final Fantasy, запрошуючи шанувальників до захоплюючого ігрового процесу.

Розрахований на багато користувачів режим - вперше в Kingdom Hearts. Чотири гравці можуть об'єднатися в свої улюблені Організації XIII.

Повністю тривимірне середовище та персонажі, гігантські битви з босами і оркестровий саундтрек розкривають можливості Nintendo DS в повній мірі.

Безліч місій для виконання у величезних світах. Багато що для вивчення, включаючи стандартні місії, пробні місії і розрахований на багато користувачів режим місій.

Limit Breaks! Особлива здатність з Final Fantasy VII перенесена в світ Kingdom Hearts, дозволяє виконувати вибухові спеціальні атаки.

Система панелей - упорядковуйте свою зброю, заклинання, здібності і навіть рівні за допомогою цієї нової системи, яка змушує вас стратегічно думати про те, що ви можете нести.

  • Гарантія виробника Для Б ⁄ В товарів не передбачена
  • Гарантія від магазину Один день на перевірку

Написати відгук

    Погано           Добре