Б ⁄ В
Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance (3DS) Б/В

Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance (3DS) Б/В

Недоступно
Артикул: 100116
Бренд:
Код: CTR P AKHP, TSA-CTR-AKHP-UKV
Наявність: Немає в наявності

обзор

Дата випуску: 20.07.2012. Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance знаменує собою портативний 3D-дебют великих персонажів Діснея, пропонуючи елементи які раніше не зустрічалися у ігровому процессі для цієї серії. З наближенням десятої ...

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 20.07.2012.

Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance знаменує собою портативний 3D-дебют великих персонажів Діснея, пропонуючи елементи які раніше не зустрічалися у ігровому процессі для цієї серії.

З наближенням десятої річниці Kingdom Hearts - епічне завершення серіалу. Dream Drop Distance відкриває главу фінального конфлікту, де король Міккі і Йен Сід готуються до загрози яка насувається, перевіряючи Сору і Ріку за допомогою іспиту Mark of Mastery.

Сора і Ріку відправляються в Сплячі світи, щоб зустрітися з друзями і зустрітися з ворогами, яких раніше не бачили. Чи вдасться їм успішно виконати своє завдання і стати справжніми майстрами Keyblade?

Безліч головних героїв - грайте за двох найпопулярніших персонажів франшизи, Сору і Ріку.

Свобода дій - насолоджуйтеся швидкими і легкими рухами, взаємодіючи з навколишнім середовищем і виконуючи акробатичні атаки.

Абсолютно нові істоти - Пожирачі снів населяють Сплячі світи і діляться на дві категорії: духи і кошмари. Наймайте більше 50 різних типів духів в якості союзників, щоб боротися разом з Сорой і Ріку.

Нові світи Діснея. У серіалі дебютують усіма улюблені світи і персонажі Діснея, в тому числі «Горбань із Нотр-Дама».

Розвиток сюжету - з оновленим виглядом Сори і Ріку і проясненням конфлікту який насувається, ця гра є великим кроком вперед в серії.

  • Гарантія виробника Для Б ⁄ В товарів не передбачена
  • Гарантія від магазину Один день на перевірку

Написати відгук

    Погано           Добре