Б ⁄ В
The Last Guardian - The Only on PlayStation Collection (російська версія) Б/В

The Last Guardian - The Only on PlayStation Collection (російська версія) Б/В

Недоступно
Артикул: 100132
Бренд:
Код: CUSA-03745
Наявність: Немає в наявності

обзор

Дата випуску: 09.12.2016. У дивній і таємничій країні хлопчик виявляє загадкового звіра, з яким у нього міцний і нерозривний зв'язок. Цій неймовірній компанії доводиться покладатися один на одного, щоб пройти через підступні руїни, наповнен...

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 09.12.2016.

У дивній і таємничій країні хлопчик виявляє загадкового звіра, з яким у нього міцний і нерозривний зв'язок. Цій неймовірній компанії доводиться покладатися один на одного, щоб пройти через підступні руїни, наповнені невідомими небезпеками. Пориньте в подорож на все життя в цій зворушливій, емоційній історії дружби і довіри.

Ключові особливості

Дивовижний компаньйон: відкрийте для себе фантастичного звіра на ім'я Тріко, який буде виступати в ролі компаньйона і захисника, створюючи зв'язок, якій веде до емоційної і складної подорожі.

Воістину унікальний ігровий процес: візьміть під свій контроль звичайного хлопчика, який повинен спілкуватися зі своїм гігантським звіром, щоб долати перешкоди і вижити в таємничих небезпеках.

Прекрасний фантастичний світ: завдяки вдосконаленим ефектам освітлення, деталізованому оточенню і реалістичною анімацією персонажів Blackbird переносить гравців в захоплюючий світ, наповнений руїнами і загадковими секретами, які належить відкрити.

  • Гарантія виробника Для Б ⁄ В товарів не передбачена
  • Гарантія від магазину Один день на перевірку

Написати відгук

    Погано           Добре