Б ⁄ В
The Last of Us Part II - Ellie Edition (PS4) Б/В

The Last of Us Part II - Ellie Edition (PS4) Б/В

Недоступно
Артикул: 100677
Бренд:
Код: 3004287
Наявність: Немає в наявності

обзор

Дата випуску: 19.06.2020. The Last of Us Part II фокусується на фізичному, емоційному та психічному стані, що виражається у всіх аспектах ігрового процесу. Naughty Dog повністю переробили своє програмне забезпечення, розробили нову бойову м...

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 19.06.2020.

The Last of Us Part II фокусується на фізичному, емоційному та психічному стані, що виражається у всіх аспектах ігрового процесу. Naughty Dog повністю переробили своє програмне забезпечення, розробили нову бойову механіку, створили нові аналогові стелс-системи. Оновлення системи анімації, щоб повністю передати відчай, винахідливість і спритність Еллі. У більш широкому, більш складному і детальному оточенні вороги, з якими ви зіткнетеся, тепер стали більш небезпечними, використовуючи витончену комунікацію і обізнаність про навколишнє середовище для створення інтенсивних, більш динамічних боїв.

В The Last of Us Part II представлені нові і старі персонажі, які ожили завдяки новітнім технологіям захоплення і винятковому складу акторів.

Через п'ять років після небезпечної подорожі по постпандемічному США Еллі і Джоел влаштувалися в Джексоні, штат Вайомінг. Життя серед процвітаючого суспільства дала їм мир і стабільність, незважаючи на постійну загрозу з боку інфікованих і інших, більш зневірених виживших. Коли насильницька подія порушує ідилію цього світу, Еллі відправляється в небезпечну подорож, щоб домогтися справедливості і знайти вихід. У міру того, як вона полює за винуватцями, вона стикається з руйнівними фізичними та емоційними наслідками своїх дій.

  • Гарантія виробника Для Б ⁄ В товарів не передбачена
  • Гарантія від магазину Один день на перевірку

Написати відгук

    Погано           Добре