Новий
The Legend of Zelda - Breath of the Wild (Switch) (російська версія)

The Legend of Zelda - Breath of the Wild (Switch) (російська версія)

Недоступно
Артикул: 100099
Бренд:
Код: 045496420055
Наявність: Немає в наявності

обзор

Дата випуску: 03.03.2017. The Game Awards 2017 - переможець в номінації «Гра року», «Краща режисура» і «Краща гра в жанрі екшн / пригодницька гра» Зробіть крок в світ відкриттів, досліджень і пригод в The Legend of Zelda: Breath ...

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 03.03.2017.

The Game Awards 2017 - переможець в номінації «Гра року», «Краща режисура» і «Краща гра в жанрі екшн / пригодницька гра»

Зробіть крок в світ відкриттів, досліджень і пригод в The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Досліджуйте світ безпрецедентних розмірів і відкрийте для себе більш як 100 святилищ, заповнених головоломками, а також широкий вибір зброї, одягу і спорядження. Піднімайтеся на вежі і гірські вершини в пошуках напрямків, а потім прокладете свій власний шлях, щоб потрапити туди і зануритися в дику місцевість. ; По дорозі ви будете боротися з сильними ворогами, полювати на диких звірів і збирати інгредієнти для їжі і еліксирів, які вам знадобляться, щоб підтримувати вас у подорожі.

Святині усіюють ландшафт, чекаючи відкриття в будь-якому порядку; шукайте їх різними способами і вирішуйте всередині безліч головоломок; Пробирайтеся через пастки і пристрої всередині, щоб заробити особливі предмети і інші нагороди, які допоможуть вам у вашій пригоді.

Насолоджуйтесь пригодами по телевізору або біжіть в Хайрул на ходу в портативному режимі.

  • Гарантія виробника ПЗ та ігри поверненню та обміну не підлягають
  • Гарантія від магазину Обмін - Повернення в день замовлення (при збереженні цілісності упаковки)

Написати відгук

    Погано           Добре