Б ⁄ В
LEGO Batman 2 DC Super Heroes (PlayStation Vita) (російська версія) Б/В

LEGO Batman 2 DC Super Heroes (PlayStation Vita) (російська версія) Б/В

620 ₴
Артикул: 100111
Бренд:
Код: PCSB-00133
Наявність: Є в наявності

обзор

Дата випуску: 22.06.12. Бетмен і Робін повертаються в LEGO Batman 2: DC Super Heroes. На цей раз Динамічний дует об'єднує зусилля з іншими відомими супергероями DC, включаючи Супермена, Чудо-жінку і Зеленого Ліхтаря, щоб перешкодити відомим...

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 22.06.12.

Бетмен і Робін повертаються в LEGO Batman 2: DC Super Heroes. На цей раз Динамічний дует об'єднує зусилля з іншими відомими супергероями DC, включаючи Супермена, Чудо-жінку і Зеленого Ліхтаря, щоб перешкодити відомим лиходіям Лекс Лютор і Джокеру зруйнувати Готем-сіті. Шанувальники Бетмена різного віку будуть насолоджуватися новими оригінальними історіями, наповненими класичним гумором з відеоігор LEGO, гравці будуть боротися, щоб повернути поганих хлопців за грати.

Випробуйте оригінальну пригоду LEGO, в якій Бетмен і Робін об'єднуються з Суперменом, щоб захистити Готем-сіті від Джокера і Лекса Лютора.

Відкрийте для себе нову сюжетну лінію, яка познайомить вас з Готем-сіті, повним цікавих досліджень.

Освойте нові костюми і гаджети, такі як енергетичний костюм Бетмена і захисний костюм Робіна, оснащений пневматичною гарматою, яка може поглинати і розподіляти небезпечні рідини.

Збирайте нових персонажів коміксів DC, включаючи Флеша, Чудо-жінку, Зеленого ліхтаря і багатьох інших.

Проявіть свої нові надздібності і паріть у повітрі, заморожуйте і штовхайте об'єкти за допомогою Super-Breath, а також нагрівайте і прорізайте отвори в об'єктах за допомогою Heat Vision.

Створюйте унікальних супергероїв з налаштованими персонажами.

Досліджуйте культові місця, як ніколи раніше, на землі або в повітрі, в тому числі Arkham Asylum, Wayne Tower, Ace Chemicals, Monarch Theater і Wayne Manor.

  • Гарантія виробника Для Б ⁄ В товарів не передбачена
  • Гарантія від магазину Один день на перевірку

Написати відгук

    Погано           Добре