LEGO Dimensions (PS3)

LEGO Dimensions (PS3)

Недоступно
Артикул: 100108
Бренд:
Код: BLES-02105
Наявність: Немає в наявності

обзор

Дата випуску: 29.09.2015. Увага - тільки диск! (Toy Pad і все інше відсутні) Коли в різних світах LEGO раптово з'являється таємничий і потужний вихор, різні персонажі з коміксів DC, «Володаря кілець» і «LEGO Movie» спішать щоб врятув...

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 29.09.2015.

Увага - тільки диск! (Toy Pad і все інше відсутні)

Коли в різних світах LEGO раптово з'являється таємничий і потужний вихор, різні персонажі з коміксів DC, «Володаря кілець» і «LEGO Movie» спішать щоб врятувати своїх друзів, Бетмен, Гендальф і Уілдстайл хоробро стрибають у вир і швидко починають боротьбу за порятунок всього людства LEGO.

Нехай творчість стане провідником у побудові та ігровій пригоді - подорожуйте по несподіваних світах і об'єднуйтеся з союзниками в пошуках перемоги над злим лордом ФОРТЕХ. Грайте разом з різними мініфігурками з різних світів в одній відеогрі LEGO і використовуйте машини і гаджети один одного так, як ніколи раніше. LEGO Bad Cop за кермом машини часу DeLorean... чому б і ні?! Майстри спінджітсу LEGO Ninjago борються пліч-о-пліч з Чудо-жінкою... так, будь ласка! Будьте готові порушити правила, тому що єдине правило LEGO Dimensions - це відсутність правил.

Розширте пригоду, збираючи більше мініфігурок, транспортних засобів, гаджетів і нових рівнів з покупкою трьох різних типів пакетів розширення. Використовуйте будь-яку мініфігурку з будь-яким транспортним засобом або гаджетом - вперед... порушуйте правила!

Ключова особливість:

Екстремальний кросовер. Вперше в будь-який відеогрі LEGO персонажі з декількох кращих брендів у всесвіті об'єднують свої сили і б'ються в світах за межами їхнього власного. Темний лицар, чарівник і майстер-будівельник LEGO, які подорожують разом по дорозі з жовтої цегли, - це тільки початок...

Продовжуйте розширюватися. Купуючи додаткові пакети розширення, гравці можуть поповнювати свою колекцію різноманітними улюбленими брендами, щоб створювати ще більш божевільні комбінації.

Більше краще. Додайте в гру до семи мініфігурок, транспортних засобів та / або гаджетів одночасно, встановивши їх на LEGO Toy Pad, і ви отримаєте саму захоплюючу й динамічну гру.

Грайте поодинці або з другом. Гравці можуть дозволити уяві керувати їх подорожжю на одинці або запросити гостей приєднатися до пригоди в спільній грі з можливістю зміни гравців.

Відеогра з початкового набору буде забезпечувати сумісність з майбутніми пакетами розширення на довгі роки. Як і будь-який LEGO, LEGO Dimensions - це ігрова система, що забезпечує постійну сумісність: все, що куплено сьогодні або розширене в майбутньому, буде продовжувати працювати.

  • Гарантія виробника ПЗ та ігри поверненню та обміну не підлягають
  • Гарантія від магазину Обмін - Повернення в день замовлення (при збереженні цілісності упаковки)

Написати відгук

    Погано           Добре