Б ⁄ В
LEGO Dimensions: Starter Pack (Xbox 360) EU Б/В

LEGO Dimensions: Starter Pack (Xbox 360) EU Б/В

Недоступно
Артикул: 100867
Бренд:
Код: 71173
Наявність: Немає в наявності

обзор

Дата випуску: 29.09.2015. Коли таємничий і потужний вихор раптово з'являється в різних світах LEGO, різні персонажі з коміксів DC, "Володаря кілець" та "LEGO Movie" направляються у подорож. Щоб врятувати своїх друзів, Бетмен, Гендальф і Вай...

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 29.09.2015.

Коли таємничий і потужний вихор раптово з'являється в різних світах LEGO, різні персонажі з коміксів DC, "Володаря кілець" та "LEGO Movie" направляються у подорож. Щоб врятувати своїх друзів, Бетмен, Гендальф і Вайлдстайл сміливо стрибають у вир і швидко починають боротися за порятунок всього людства LEGO.

Нехай творчість стане провідником у будівельно-ігровій пригоді — мандруйте несподіваними світами і поєднуйтесь до несподіваних союзників в прагненні перемогти злого лорда Вортека. Грайте з різними мініфігурками з різних світів в одній відеогрі LEGO і використовуйте транспортні засоби та гаджети один одного так, як ніколи раніше. LEGO Bad Cop за кермом DeLorean Time Machine… Чому б і ні?! Майстри Кружитцу LEGO Ninjago борються разом із Чудо-жінкою... так, будь ласка! Приготуйтеся порушувати правила, тому що єдине правило LEGO Dimensions полягає в тому, що правил немає.

Стартовий набір LEGO Dimensions – це все, що потрібно гравцям для початку – побудувати базу та вирушити у фантастичну пригоду.

У стартовий набір LEGO Dimensions входить:

Відеогра LEGO Dimensions

LEGO Toy Pad

Деталі для збирання LEGO порталу

3 мініфігурки LEGO (Бетмен, Гендальф та Вайлдстайл)

LEGO Бетмобіль

Зберіть мініфігурки героїв і запустіть гру, щоб почати пригоду, потім дотримуйтесь інструкцій зі збірки у грі, щоб зібрати розрізнені деталі LEGO порталу та помістити конструкцію на LEGO Toy Pad. Розширте пригоду, зібравши більше мініфігурок, транспортних засобів, гаджетів та нових рівнів, купивши три різних типи пакетів розширення. Використовуйте будь-яку мініфігурку з будь-яким транспортним засобом або гаджетом – вперед… порушуйте правила!

Ключова особливість:

Екстремальний кросовер. Вперше у відеогрі LEGO персонажі з найкращих брендів у всесвіті об'єднують свої сили та борються у світах за межами їхнього власного. Темний лицар, чарівник і майстер-будівельник LEGO, що подорожують разом дорогою з жовтої цегли, — це лише початок.

Продовжуйте розширюватись. Купуючи додаткові пакети розширення, гравці можуть поповнювати свою колекцію різноманітними улюбленими брендами, щоб створювати ще більш божевільні комбінації.

Чим більше тим краще. Внесіть у гру до семи мініфігурок, транспортних засобів та/або гаджетів одночасно, розмістивши їх на LEGO Toy Pad, щоб отримати найзахоплюючу гру яка повна дії.

Грайте поодинці або з другом. Гравці можуть дозволити уяві керувати своєю одиночною подорожжю або запросити друга приєднатися до пригоди у спільній грі з можливістю входу та виходу.

Стартовий пакет є остаточним. LEGO Toy Pad та відеогра з початкового стартового пакету забезпечать постійну сумісність із майбутніми пакетами розширення на довгі роки. Як і будь-який набір LEGO, LEGO Dimensions – це ігрова система, що забезпечує постійну сумісність.

У стартовому наборі LEGO DIMENSIONS є все, що вам потрібно, щоб вирушити в епічні пригоди, наповнені культовими світами та несподіваними союзниками, яких ви ніколи раніше не бачили. Вам доведеться вирішити безліч головоломок, випробувань, а коли ви будете готові до більшого, зберіть набори рівнів, команд та розваг, щоб поповнити свою колекцію.

  • Гарантія виробника Для Б ⁄ В товарів не передбачена
  • Гарантія від магазину Один день на перевірку

Написати відгук

    Погано           Добре