Luigi's Mansion (Switch) US

Luigi's Mansion (Switch) US

2,100грн
Артикул: 100847
Бренд:
Код: HAC P AG3JA USA
Наявність: Є в наявності

обзор

Дата випуску: 31.10.2019. Луїджі вирушає у відпустку мрії з Маріо та друзями, отримавши запрошення до розкішного готелю. Однак його мрія швидко перетворюється на кошмар, коли Кінг Бу виявляє, що все було пасткою, щоб захопити Маріо та його ...

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 31.10.2019.

Луїджі вирушає у відпустку мрії з Маріо та друзями, отримавши запрошення до розкішного готелю. Однак його мрія швидко перетворюється на кошмар, коли Кінг Бу виявляє, що все було пасткою, щоб захопити Маріо та його друзів. За допомогою професора Е. Гедда знову впертий і зляканий герой Луїджі подорожує вгору і вниз підступними поверхами тепер вже зловісного готелю в пошуках порятунку.

Озбройтеся покращеним Poltergust G-00, щоб руйнувати оборону привидів, або покличте Гуїджі, повністю зеленого двійника, який може допомогти Луїджі подолати перешкоди, які він не може подолати поодинці. Міняйтесь між Луїджі та Гуїджі як один гравець або візьміть друга і керуйте кожним по одному. Для більш гарячкової багатокористувальницької дії запустіть таймер, щоб очистити різні цілі на серії поверхів в режимі ScareScraper. У режимі ScareScraper можна грати онлайн або локально за участю до восьми гравців на чотирьох системах Nintendo Switch (потрібні додаткові ігри; продаються окремо)

  • Гарантія виробника Не передбачена
  • Гарантія від магазину Обмін - Повернення в день замовлення (при збереженні цілісності упаковки)

Написати відгук

    Погано           Добре