Б ⁄ В
Medal of Honor: Underground (PS1) PAL Б/В

Medal of Honor: Underground (PS1) PAL Б/В

Недоступно
Артикул: 100013
Бренд:
Код: SLES-03124
Наявність: Немає в наявності

обзор

Дата випуску: 01.12.2000. Ви пам'ятаєте відважного молодого солдата на ім'я Джиммі Паттерсон з першої гри Medal Of Honor? Що ж, тепер він пішов, але його помічниця з оригіналу, Манон, взяла на себе роль головного героя в цьому сіквелі. ...

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 01.12.2000.

Ви пам'ятаєте відважного молодого солдата на ім'я Джиммі Паттерсон з першої гри Medal Of Honor? Що ж, тепер він пішов, але його помічниця з оригіналу, Манон, взяла на себе роль головного героя в цьому сіквелі.

Medal Of Honor Underground, як випливає з назви, розповідає історію однієї молодої жінки, члена французького Опору, і її боротьби проти окупації її країни нацистами.

Як шутер від першої особи кінця 20-го століття, оригінальна Medal Of Honor завоювала безліч шанувальників, і це правильно. Гарна, а може бути, і погана новина полягає в тому, що Medal of Honor Underground слідує приблизно тими ж стопами, що і оригінал. Якщо ви давно не грали в версію 1999 року, то вам дійсно сподобається це продовження: повзати по темних вулицях і сирих катакомбах завжди дуже весело, особливо коли ви можете стріляти лиходіям в спину..

Однак при відтворенні MOH Underground виникає відчуття дежавю. Подібності в місіях занадто очевидні. Але є нові аспекти ігрового процесу. Як і в оригінальній грі, деякі місії вимагають скритності, але деякі вимагають набагато більш енергійного підходу. З'явилися нові і смертоносні противники у вигляді кулеметників, встановлених на мотоциклах з коляскою. Але найбільше поліпшення полягає в складності. У той час як перша гра була більш-менш легкою прогулянкою прямо до останнього рівня, Underground стає все складніше з кожним рівнем, і на той час, коли ви пройдете 60% шляху по грі, з'являться кілька бонусних складних рівнів, які дадуть відмінні відчуття. досягнення (і полегшення) по завершенні.

Найвидатніша особливість - це атмосфера, яка величезною чорною хмарою нависає над європейськими сегментами гри - моторошно - це не те слово... Medal Of Honor Underground дійсно добре грати в поодинці, а також є можливість багатокористувацької гри, в якій ви можете битися з другом.

  • Гарантія виробника Для Б ⁄ В товарів не передбачена
  • Гарантія від магазину Один день на перевірку

Написати відгук

    Погано           Добре