Б ⁄ В
MediEvil: Resurrection (PSP) Б/В

MediEvil: Resurrection (PSP) Б/В

500грн
Артикул: 100141
Бренд:
Код: UCES-00006
Наявність: Є в наявності

обзор

Дата випуску: 02.09.2005. Минуло сто років з тих пір, як злий чаклун Зарок зазнав поразки в битві при Геллоумірі, героїчно убитий смертельно пораненим сером Деніелом Фортеск'ю. По крайній мірі, так говорили людям; насправді бідний сер Ден ...

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 02.09.2005.

Минуло сто років з тих пір, як злий чаклун Зарок зазнав поразки в битві при Геллоумірі, героїчно убитий смертельно пораненим сером Деніелом Фортеск'ю. По крайній мірі, так говорили людям; насправді бідний сер Ден був трохи боягузом, що впав від першої ж хвилі стріл. Тепер Зарок повернувся, перетворивши день в ніч і піднявши армію нежиті, щоб завоювати землю. Як побічний ефект Ден також воскрес... тепер у нього є шанс перемогти Зарока і після смерті стати героєм, яким він ніколи не був за життя.

Особливості:

Слідуйте квесту Дена по чарівній країні Геллоумер, проходячи купу різних рівнів, використовуючи незліченні бойові прийоми і купу зброї. У міру розгортання чарівної сюжетної лінії ви поринете в світ MediEvil; дивне і чудове місце, наповнене дією і безмежним гумором, чудовими міні-іграми з підтримкою багатокористувацької гри, сумісної з Wi-Fi. Внутрішньоігрова довідкова система у вигляді «Відьми Вуду» та внутріігрове керівництво, розташоване в склепі Дена.

  • Гарантія виробника Для Б ⁄ В товарів не передбачена
  • Гарантія від магазину Один день на перевірку

Написати відгук

    Погано           Добре