Б ⁄ В
Metal Gear Solid (PS1) PAL Б/В

Metal Gear Solid (PS1) PAL Б/В

Недоступно
Артикул: 100012
Бренд:
Код: SLES-01370
Наявність: Немає в наявності

обзор

Дата випуску: 26.11.1999. Закоптіть мені рибу, я повернуся до сніданку. Шанувальники Red Dwarf зрозуміють, про що я говорю. Це зображення Соліда Снейка, героя Metal Gear Solid. Так, ця гра здається, ну скажімо так - американс...

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 26.11.1999.

Закоптіть мені рибу, я повернуся до сніданку.

Шанувальники Red Dwarf зрозуміють, про що я говорю. Це зображення Соліда Снейка, героя Metal Gear Solid.

Так, ця гра здається, ну скажімо так - американською.

MGS, розроблений Konami, володіє одними з найоригінальніших функцій, коли-небудь представлених в грі, це не свято стрільби, це тактична шпигунська акція; ви повинні продумати свій шлях від і до кінця гри. Кути огляду камери з висоти пташиного польоту дозволяють вам бачити, що відбувається навколо вас, ви повинні використовувати цю можливість, щоб дістатися до протилежного пункту призначення. Якщо хтось охороняє позначеної зони, вам доведеться залучити його увагу, наприклад, постукуючи по стіні. Якщо вони залишили свій пост відкритим, ви можете йти, однак якщо вас зловлять, вам доведеться битися, незалежно від того, озброєні ви чи ні.

Історія MGS дуже сильна, є багато діалогів, які варто послухати, якщо ви хочете зрозуміти, що відбувається. У кожного персонажа є своя біографія, індивідуальність і мотиви, що робить їх такими ж повними, як і в фільмах. Ця кінематографічна гра-екшн не сама довга з ігор з точки зору сюжету, але деякі люди кажуть, що вона якість, а не кількість.

Так йде справа з Metal Gear Solid.

  • Гарантія виробника Для Б ⁄ В товарів не передбачена
  • Гарантія від магазину Один день на перевірку

Написати відгук

    Погано           Добре