Б ⁄ В
Mortal Kombat 3 (Sega Genesis) Б/В

Mortal Kombat 3 (Sega Genesis) Б/В

Недоступно
Артикул: 100883
Бренд:
Код: T-97116
Наявність: Немає в наявності

обзор

Дата виходу: 1995 рік. Шао Кан втомився від поразок своїх слуг на турнірах проти землян, почав втілювати в дію план, початок якому було покладено ще 10 тисяч років тому. На той час у Шао Кана була королева на ім'я Сіндел. Вона наклала на се...

Характеристики

опис товару

Дата виходу: 1995 рік.

Шао Кан втомився від поразок своїх слуг на турнірах проти землян, почав втілювати в дію план, початок якому було покладено ще 10 тисяч років тому. На той час у Шао Кана була королева на ім'я Сіндел. Вона наклала на себе руки майже відразу після захоплення Каном Еденії. Розлючений і засмучений її смертю Шао Кан зберіг її душу в себе як трофей. Через деякий час головний чаклун Шао Кана, Шанг Цунг запропонував імператору воскресити Сіндел в Земному Царстві, що дозволило б зробити Землю частиною Зовнішнього Світу без необхідності перемоги на турнірі. Шао Кан погодився на цей план. За його наказом Темні священики, очолювані Шанг Цунгом, за допомогою повелителя Пекла — занепалого старшого бога Шиннока, мали очорнити душу Сіндел злом і оживити їх у Земному Царстві.

Коли Сіндел воскресла у Земному Царстві, Шао Кан відкрив портал на Землю і зажадав свою королеву. Це призвело до того, що Земля стала частиною Зовнішнього Світу та душі мільярдів людей миттєво стали власністю Шао Кана. Лише невелика жменька людей вціліла по всій планеті, оскільки їхні душі були захищені від темної магії імператора. Бог Грома Рейден дає вказівку тим, хто вижив, — зупинити Кана, але сам він більше не має права втручатися через свій статус Захисника Земного Царства, оскільки Земля тепер управляється богами Зовнішнього Світу.

Для знищення обраних воїнів Шао Кан відправив на Землю загони винищувачів на чолі з кентавром Мотаро. Хоча душі обраних воїнів захищені, їхнього життя немає. А це означає, що перш ніж знищити Шао Кана, землянам треба постаратися вижити у боях зі слугами Імператора.

  • Гарантія виробника Для Б ⁄ В товарів не передбачена
  • Гарантія від магазину Один день на перевірку

Написати відгук

    Погано           Добре