Б ⁄ В
Mortal Kombat 9 (PS3) US Б/В

Mortal Kombat 9 (PS3) US Б/В

Недоступно
Артикул: 100004
Бренд:
Код: BLUS-30522
Наявність: Немає в наявності

обзор

Дата виходу: 21.04.2011. Буквально визначивши категорію ігор для дорослих, Mortal Kombat тріумфально повертається до своїх жорстоких корінь в найшвидшій і найжорсткішій на сьогоднішній день грі. Гравці файтингів отримають Mortal Kombat, пр...

Характеристики

опис товару

Дата виходу: 21.04.2011.

Буквально визначивши категорію ігор для дорослих, Mortal Kombat тріумфально повертається до своїх жорстоких корінь в найшвидшій і найжорсткішій на сьогоднішній день грі. Гравці файтингів отримають Mortal Kombat, про який вони просили, зі смертельним фіналом, представленим більш детально, ніж будь-коли раніше.

Після століть Mortal Kombat імператор Шао Кан нарешті переміг Райдена і його союзників. Зіткнувшись із загрозою зникнення, у Райдена є останній шанс врятувати Земне Царство. Щоб скасувати перемогу Імператора, він повинен вдарити Шао Кана в уразливе місце... Минуле.

Особливості:

Вистава для дорослих - Fatalities тріумфально повертаються до своєї первісної жорстокості, оскільки Mortal Kombat дає своїм шанувальникам те, що вони вимагали. Неможливі раніше графічні деталі представлені за допомогою найдосконалішого графічного програмного забезпечення в історії МК.

Абсолютно нова гра - повертаючись до класичного двомірного бойового польоту, продуманої презентації та командному бою до 4 гравців; Mortal Kombat представляє абсолютно нову бойову механіку, яка одночасно доступна і забезпечує глибину, яку шукають гравці файтингов.

Режим Deep Story - Mortal Kombat пропонує найглибший сюжетний режим серед усіх файтингів. Гравці повертаються в початковий турнір Mortal Kombat, де вони намагаються змінити події минулого в спробі врятувати майбутнє.

Графіка і технології - Персонажі, оточення і фаталіті ніколи не були представлені з такою кривавою деталізацією, як в Mortal Kombat наступного покоління.

Нові ігрові режими - на додаток до розширеного набору мережевих функцій, Mortal Kombat представляє кооперативний аркадний режим і безліч додаткових режимів.

  • Гарантія виробника Для Б ⁄ В товарів не передбачена
  • Гарантія від магазину Один день на перевірку

Написати відгук

    Погано           Добре