Б ⁄ В
Need for Speed: Undercover (PSP) Б/В

Need for Speed: Undercover (PSP) Б/В

Недоступно
Артикул: 100134
Бренд:
Код: ULES-01145
Наявність: Немає в наявності

обзор

Дата випуску: 21.11.2008. Ви ніколи не думали, що все закінчиться так - тотальна погоня, де за вами полюють. Тепер ви повинні сісти за кермо і ризикнути всім, щоб проникнути в безжалісний міжнародний злочинний синдикат і знищити його.

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 21.11.2008.

Ви ніколи не думали, що все закінчиться так - тотальна погоня, де за вами полюють. Тепер ви повинні сісти за кермо і ризикнути всім, щоб проникнути в безжалісний міжнародний злочинний синдикат і знищити його.

Людина, за якою ви женетеся, - маніяк за кермом, і він їде так, ніби його життя залежить від втечі, а можливо, так воно і є. Він той, у кого є всі необхідні відповіді, ви його вистежите. Зайве говорити, що флот поліцейських крейсерів в дзеркалі заднього виду нітрохи не полегшить життя. Вам знадобиться весь ваш досвід і кожна крапля навичок, щоб обійти закон, перемогти ворога і розкрити правду, яка покладе край цій гонитві раз і назавжди.

Особливості гри Need for Speed ​​Undercover для PSP:

Пориньте в захоплюючу історію погоні і зради. Беріться за роботу і змагайтеся в гонках, щоб проявити себе, проникаючи в міжнародний злочинний синдикат і знищуючи його.

Відбивайтеся від поліцейських і інших, знищуючи свою жертву в швидкісний гонитві з високими ставками на декількох машинах. Нова і значно поліпшена механіка штучного інтелекту означає, що поліцейські будуть більш агресивними і розумними, зосередженими на тому, щоб вивести вас з гри швидко і будь-якими засобами.

Абсолютно нове ігрове програмне забезпечення дозволяє вам виконувати приголомшливі рухи і отримувати максимальні переваги.

Перетніть шосе і відкрийте для себе район Tri-Cities в ролі поліцейського, переслідуючи і знищуючи своїх суперників.

  • Гарантія виробника Для Б ⁄ В товарів не передбачена
  • Гарантія від магазину Один день на перевірку

Написати відгук

    Погано           Добре