Б ⁄ В
The Nightmare Before Christmas: Oogie's Revenge (PS2) PAL Б/В

The Nightmare Before Christmas: Oogie's Revenge (PS2) PAL Б/В

950грн
Артикул: 100222
Бренд:
Код: SLES-53192
Наявність: Є в наявності

обзор

Дата випуску: 30.09.2005. Фільм Тіма Бертона «Кошмар перед Різдвом» створений за допомогою технології із зупинкою руху. Використовуючи цей метод, фотографії ляльок знімалися кадр за кадром і відтворювалися зі швидкістю плівки, щоб створити ...

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 30.09.2005.

Фільм Тіма Бертона «Кошмар перед Різдвом» створений за допомогою технології із зупинкою руху. Використовуючи цей метод, фотографії ляльок знімалися кадр за кадром і відтворювалися зі швидкістю плівки, щоб створити захоплюючих, унікальних персонажів, які плавно і природно переміщалися на екрані. Результатом далекоглядного генія Тіма Бертона став захоплюючий світ з дивовижними, незабутніми персонажами.

Capcom і Buena Vista Interactive, поряд з творчими талантами фільму, співпрацюють, щоб принести абсолютно новий досвід в світ Тіма Бертона. Шанувальники і геймери отримають задоволення від неперевершеного інтерактивного досвіду, який повністю відповідає його духу. Гра включає в себе точні зображення оригінальних персонажів, красиво оформлені візуальні ефекти, захоплюючі дослідження і захоплюючі елементи ігрового процесу, щоб забезпечити незабутній ігровий процес для гравців.

  • Гарантія виробника Для Б ⁄ В товарів не передбачена
  • Гарантія від магазину Один день на перевірку

Написати відгук

    Погано           Добре