Oddworld Strangers Wrath - Limited Run 244 (PS3) US

Oddworld Strangers Wrath - Limited Run 244 (PS3) US

2,800 ₴
Артикул: 100918
Бренд:
Код: LRP3-01
Наявність: Є в наявності

обзор

Дата виходу: 20.12.2010. Ви — Мандрівник, таємничий мисливець за головами, який вирушає у похід у пошуках найголовнішого у своєму житті скарбу. Ви відчайдушно потребуєте грошей, адже тільки дорога операція зможе позбавити вас від гнітючої н...

Характеристики

опис товару

Дата виходу: 20.12.2010.

Ви — Мандрівник, таємничий мисливець за головами, який вирушає у похід у пошуках найголовнішого у своєму житті скарбу. Ви відчайдушно потребуєте грошей, адже тільки дорога операція зможе позбавити вас від гнітючої недуги. Таємниця цієї недуги прихована від усіх, але лише до певного часу.

У запорошеній пустці Західного Мудоса поселення сварливих городян зазнають нападів войовничих бандитів. В цей же час в окрузі з'являється таємничий Мандрівець - високий і похмурий мисливець за головами, його місія - відловити всіх негідників і відправити їх за ґрати.

Мандрівник ревно охороняє таємницю свого минулого і потребує дорогої операції, щоб вижити. Маючи на меті заробити якомога більше Moolah, він неохоче приймає особливе замовлення власника греблі на річці Монго, і його пригода приймає зовсім несподіваний поворот.

  • Гарантія виробника Не передбачена
  • Гарантія від магазину Обмін - Повернення в день замовлення (при збереженні цілісності упаковки)

Написати відгук

    Погано           Добре