Б ⁄ В
The Order: 1886 Press Kit (PS4) Б/В

The Order: 1886 Press Kit (PS4) Б/В

Недоступно
Артикул: 100351
Бренд:
Код: 9833239
Наявність: Немає в наявності

обзор

Дата випуску: 20.02.2015. Факт зустрічається з фантазією. де стикаються історія і міф Це Лондон, але не такий, яким ми його знаємо. Орден: 1886 об'єднує реальні історичні особистості і події з новими поворотами знайомих міфів і леген...
Видання :
Standard Edition
Press Kit Edition

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 20.02.2015.

Факт зустрічається з фантазією. де стикаються історія і міф

Це Лондон, але не такий, яким ми його знаємо. Орден: 1886 об'єднує реальні історичні особистості і події з новими поворотами знайомих міфів і легенд, щоб створити альтернативну історію.

Небезпека на всіх фронтах

У Лондоні 19 століття розгорається конфлікт проти старих і нових ворогів. Повстанці борються проти Ордена і поліцейської держави, яку вони представляють, в той час як справжні вороги людства - могутні і древні вороги, відомі як напівкровки, - стають сильнішими і більш численними в місті і навколо нього.

Потужне озброєння

Просунуті технології

Використовуйте передову зброю і гаджети, такі як дугова рушниця, термітна рушниця і монокуляр, поки ви боретеся за підтримання миру і порядку серед зростаючих заворушень і напівкровної загрози людству.

Кінематографічне бачення

Перенесіться в приголомшливо реалістичний і переосмислений неовікторіанскій Лондон, який відтворює нюанси реальних кінокамер і об'єктивів для більш захоплюючою і правдоподібної презентації.

Повне захоплення продуктивності

Бездоганна розповідь

Програйте казку, наповнену інтригою, і розгляньте кожну деталь кожного персонажа, з яким ви взаємодієте, завдяки інноваційним методам повного захоплення зображення. Завдяки плавним переходам між сюжетом ви станете свідком багатого оповідання, наповненого змовами.

  • Гарантія виробника Для Б ⁄ В товарів не передбачена
  • Гарантія від магазину Один день на перевірку

Написати відгук

    Погано           Добре