Б ⁄ В
Ratchet and Clank - The Only on PlayStation Collection (PS4) Б/В

Ratchet and Clank - The Only on PlayStation Collection (PS4) Б/В

Недоступно
Артикул: 100133
Бренд:
Код: CUSA-01928/H
Наявність: Немає в наявності

обзор

Дата випуску: 18.07.2018. PlayStation Hits представляє Ratchet and Clank. Грайте в гру, засновану на фільмі, заснованому на грі! Ratchet & Clank (PS4) - нова гра, заснована на елементах оригінальної Ratchet & Clank (PS2). Гра Ratchet...

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 18.07.2018.

PlayStation Hits представляє Ratchet and Clank.

Грайте в гру, засновану на фільмі, заснованому на грі! Ratchet & Clank (PS4) - нова гра, заснована на елементах оригінальної Ratchet & Clank (PS2). Гра Ratchet & Clank (PS4), розроблена разом з головним комп'ютерним анімаційним фільмом, який надійшов в кінотеатри в 2016 році, знаменує собою дебют найбільших героїв PlayStation на PlayStation 4. Приєднуйтесь до Ретчет, Кланк, капітану кварків і новим друзям в їх битві за порятунок галактики Солана від злого Дрека.

Завдяки годині нових роликів (включаючи кадри з фільму) Ratchet & Clank (PS4) глибше розглядає історії походження персонажів і модернізує оригінальний ігровий процес. Досліджуйте галактику в грі, в якій є нові планети, нові та оновлені сегменти ігрового процесу, абсолютно нові боси, абсолютно новий ігровий процес Clank, абсолютно нові послідовності польотів і багато іншого - з абсолютно новими візуальними ефектами, створеними, щоб продемонструвати силу PS4!

Боріться з ворогами за допомогою незвичайного арсеналу, включаючи нову зброю і улюблені фанатами руйнування з серії Ratchet & Clank Future. Від Pixelizer (який перетворює ворогів у вибухонебезпечні 8-бітові пікселі) до фаворитів франшизи, таких як танцюючий Groovitron і хитрий робот-охоронець містер Зуркон, арсенал Ratchet & Clank як ніколи не був краще.

Допоможіть Ретчет і Кланк вперше врятувати галактику виключно для PlayStation 4!

  • Гарантія виробника Для Б ⁄ В товарів не передбачена
  • Гарантія від магазину Один день на перевірку

Написати відгук

    Погано           Добре