Resident Evil 7: Biohazard VR (PS4) (російська версія)

Resident Evil 7: Biohazard VR (PS4) (російська версія)

Недоступно
Артикул: 100017
Бренд:
Код: CUSA-03842
Наявність: Немає в наявності

обзор

Дата випуску: 24.01.2017. Перед вами нова ера жахів - наступний великій запис в знаменитій серії Resident Evil вносить радикально новий стиль для консолей наступного покоління, і сумісна з PlayStation VR. Повертаючись до коріння сері...

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 24.01.2017.

Перед вами нова ера жахів - наступний великій запис в знаменитій серії Resident Evil вносить радикально новий стиль для консолей наступного покоління, і сумісна з PlayStation VR.

Повертаючись до коріння серії - Resident Evil 7 biohazard надасть гравцям враження, що нагадують фірмовий ігровий процес серії, включаючи дослідження, головоломки і реалістичну напружену атмосферу. Класична система інвентарю повертається, але з обмеженим простором, що означає, що гравці повинні ретельно вибирати, що вони носять з собою, не забуваючи комбінувати свої зелені антидоти!

Захоплюючий, інтуїтивний жах - новий зсув в серії до перегляду від першої особи дозволяє побачити жах особисто.

Ласкаво просимо до родини! - Представляємо Джека і Маргеріт Бейкер, жителів плантації в Луїзіані, але ніхто не бачив і не чув про них якийсь час, що породжує всілякі чутки і припущення.

Таємнича жінка - на плантації з'являється перелякана молода жінка, яку, здається, звуть Міа. Хто вона така? Чому її забрала Маргарита Бейкер?

Зробіть крок всередину маєтку - досліджуйте темні зловісні коридори і ховайтесь в прихованих проходах. Чи зможете ви знайти безпечне місце, щоб втікти від зла, що ховається всюди в тіні?

Створений з нуля на RE Engine - нове програмне забезпечення розробки Capcom, сумісне з віртуальною реальністю, працює в тандемі з провідними в галузі аудіо- та візуальними технологіями, створюючи тривожно фотореалістичні враження для безпрецедентного рівня занурення.

  • Гарантія виробника ПЗ та ігри поверненню та обміну не підлягають
  • Гарантія від магазину Обмін - Повернення в день замовлення (при збереженні цілісності упаковки)

Написати відгук

    Погано           Добре