Новий
Resident Evil 8 Village Collectors Edition (PS5) (російська версія)

Resident Evil 8 Village Collectors Edition (PS5) (російська версія)

Недоступно
Артикул: 100532
Бренд:
Код: PPSA-01557
Наявність: Немає в наявності

обзор

Дата випуску: 07.05.2021. Випробуйте жах виживання, як ніколи раніше, в Resident Evil Village, в якій будуть використовуватися можливості консолей нового покоління, щоб посилити кожну відчайдушну битву за життя, демонструючи саму реалістичн...

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 07.05.2021.

Випробуйте жах виживання, як ніколи раніше, в Resident Evil Village, в якій будуть використовуватися можливості консолей нового покоління, щоб посилити кожну відчайдушну битву за життя, демонструючи саму реалістичну графіку на сьогоднішній день. Абсолютно нова гра - восьма велика гра в легендарній франшизі Resident Evil, яка майже 25 років тому поклала початок жанру жахів.

Дія відбувається через кілька років після жахливих подій Resident Evil 7. Абсолютно нова сюжетна лінія починається з Ітана Уінтерса і його дружини Міа, які мирно живуть в новому місці, вільному від минулих кошмарів. Коли вони разом будують нове життя, їх знову осягає трагедія.

Дія від першої особи - гравці візьмуть на себе роль Ітана Уінтерса і випробують кожну битву з близької відстані і жахливі погоні з виглядом від першої особи.

Знайомі обличчя і нові вороги - Безліч нових супротивників, що населяють загадкове поселення, будуть безжально полювати на Ітана і перешкоджати кожному його руху, коли він намагається розібратися в новому кошмарі, в якому він опинився.

  • Гарантія виробника ПЗ та ігри поверненню та обміну не підлягають
  • Гарантія від магазину Один день на перевірку

Написати відгук

    Погано           Добре