Новий
Resident Evil Origins Collection (PS4)

Resident Evil Origins Collection (PS4)

850грн
Артикул: 100102
Бренд:
Код: CUSA-02882
Наявність: Є в наявності

обзор

Дата випуску: 22.01.2016. В оригінальному Resident Evil гравці вибирають роль одного з S.T.A.R.S. (Спеціальна тактика і служба порятунку) Кріс Редфилд або Джилл Валентайн, які були відправлені в місто, щоб знайти зниклу команду Браво. Маючи...

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 22.01.2016.

В оригінальному Resident Evil гравці вибирають роль одного з S.T.A.R.S. (Спеціальна тактика і служба порятунку) Кріс Редфилд або Джилл Валентайн, які були відправлені в місто, щоб знайти зниклу команду Браво. Маючи обмежені боєприпаси, геймерам потрібно не втрачати розум, щоб вижити в різних пастках і головоломках, які зустрічають їх на кожному етапі гри. Це пов'язано з прийдешньою Resident Evil 0, яка переносить гравців в 1998 рік. Надходять повідомлення про незвичайні вбивства на околицях Раккун-Сіті. Міський підрозділ спецназу, S.T.A.R.S., відправляє свою команду Браво для розслідування, включаючи поліцейського Ребекку Чемберс, яка зустрічає засудженого до смертної кари і колишнього лейтенанта ВМС Біллі Коена. Протягом всієї гри гравці беруть під свій контроль Ребекку і Біллі, час від часу перемикаючись між обома персонажами.

Особливості:

Поверніться до витоків серіалу - дізнайтеся правду про жахи в Особняку і про все, що відбувалося до цього в Ecliptic Express, за допомогою цього набору з двох улюблених фанатами ігор.

Повністю поліпшені візуальні ефекти. Обидві гри тепер мають текстури з високою роздільною здатністю, створені з нуля, включаючи підтримку 1080p на консолях наступного покоління, при цьому зберігаючи класичний вигляд оригінальних випусків.

Повністю оновлені звукові ефекти - підтримка об'ємного звуку 5.1 забезпечує більш вражаючу ігрову атмосферу, яка найкращим чином відповідає середовищу в яке потрапляють гравці.

Представляємо режим Вескера - вперше в Resident Evil 0 гравці можуть випробувати події, що призвели до спалаху в особняку, граючи за альтернативного персонажа Альберта Вескера, включаючи особливий тематичний наряд і нові дивовижні здібності. Цей режим надасть фанатам серії і новачкам ще більше драйву!

  • Гарантія виробника ПЗ та ігри поверненню та обміну не підлягають
  • Гарантія від магазину Обмін - Повернення в день замовлення (при збереженні цілісності упаковки)

Написати відгук

    Погано           Добре