Б ⁄ В
Shadow of the Colossus (PS4) (російська версія) Б/В

Shadow of the Colossus (PS4) (російська версія) Б/В

Недоступно
Артикул: 100107
Бренд:
Код: CUSA-08809
Наявність: Немає в наявності

обзор

Дата випуску: 07.02.2018. Оновлений для PlayStation 4! Рушайте у величну подорож по стародавніх землях, щоб повернути дівчину до життя. Єдиний спосіб врятувати її - вбити шістнадцять колосів. Досліджуйте великі ландшафти і шукайте кожного г...

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 07.02.2018.

Оновлений для PlayStation 4! Рушайте у величну подорож по стародавніх землях, щоб повернути дівчину до життя. Єдиний спосіб врятувати її - вбити шістнадцять колосів. Досліджуйте великі ландшафти і шукайте кожного гігантського звіра в його природному середовищі існування, озброєний тільки мечем і луком. Кожен Колос являє собою унікальне випробування для перевірки вашого розуму, рішучості і навичок. Shadow of the Colossus - це епічна пригода, що не має аналогів в масштабах. Випробуйте одну з найпопулярніших відеоігор всіх часів.

Якщо назва, Тінь Колоса, вам знайома, не хвилюйтеся, ви не зійшли з розуму. Оригінальна гра була випущена ще в середині 2000-х і отримала визнання критиків, і деякі критики відзначили, що це була одна з найбільших ігор, коли-небудь випущених. Від саундтрека до незвичайного ігрового процесу, ця гра стала визначальною для епохи PlayStation 2 і завоювала безліч нагород. У світі кіно це, звичайно ж, призвело б до сиквелу або, як в даному випадку, ремейку. Shadow of the Colossus, створений для Sony PS4, являє собою варіант тієї ж гри з надвисокою чіткістю, яка справила стільки шуму більше десяти років тому.

Незважаючи на те, що гра створювалася з нуля, цей рімейк зберігає той же ігровий процес з оригінальної назви, але з іншими графічними можливостями і очікуваннями продуктивності PlayStation 4. Нова схема управління, на сьогоднішній день з його більш сучасними аналогами, що забезпечує більш плавний і легкий в освоєнні ігровий процес. Варто зазначити, що ця нова схема управління буде опціональною, даючи гравцям можливість грати в гру точно так, як це було в 2005 році, просто в новій обгортці. На PlayStation 4 Pro можна грати в Shadow of the Colossus в розширенні 4k зі швидкістю 30 кадрів в секунду. Якщо геймери хочуть грати зі швидкістю 60 кадрів в секунду, розширення падає до 1080p. Звичайні користувачі PS4 побачать, що гра запускається зі стандартною швидкістю 30 кадрів в секунду.

Хоча історія залишається такою самою, в якій геймери грають як один головний герой і перетинають безліч різної місцевості, намагаючись вистежити і перемогти гігантських колосів, графіка і середовище самі живуть і дихають, як ніколи раніше. Гравці отримують дуже мало інформації про передісторію свого персонажа, не рахуючи того факту, що вони повинні воскресити дівчину по імені Моно.

Звичайно, єдиний спосіб воскресити дівчину - перемогти всіх 16 колосів, що населяють всесвіт, в якій відбувається гра. Директор оригінальної гри Фуміто Уеда покинув Sony з моменту випуску оригінальної гри в середині 2000-х років, але дійсно надав список рекомендацій, які гарантують, що цей неймовірний ремейк максимально наближений до свого попередника. Для шанувальників оригіналу ремейк Shadow of the Colossus в поєднанні з неймовірною продуктивністю PS4 Pro і PS4 обіцяє стати захоплюючим доповненням до їх зростаючої колекції ігор і шанс заново завоювати титул, який був так добре сприйнятий з першого разу. Для новачків це шанс випробувати гру, не схожу ні на що інше на ринку сьогодні.

Shadow of the Colossus: запитання й відповіді

Чим сюжет буде відрізнятися від оригінальної гри?

Історія залишиться такою ж, як і в оригінальній Shadow of the Colossus, але все буде перероблено, щоб врахувати досягнення в ігрових технологіях, які принесла епоха PS4.

Чи будуть якісь DLC при запуску?

Новин про DLC для ремейка Shadow of the Colossus не було.

Чи буде Shadow of the Colossus працювати з розширенням 4k?

Ремейк Shadow of the Colossus буде оновлено в надвисокому розширенні, а це означає, що в грі буде присутнє надчітке зображення і неймовірна графіка.

Чи буде в рімейку додані Колоси, вирізані з оригінальної гри?

Колоси - це 16 гігантських втілень статуй, розташованих усередині Храму Поклоніння. Спочатку передбачалося, що колосів буде 48, з графічними обмеженнями, які зменшили цю кількість до 24, а потім до 16. Було підтверджено, що зниклі колоси не будуть представлені в рімейку.

Чи буде онлайн-режим?

Розробник Bluepoint Неопубліковав ніякої інформації про рімейк Shadow of the Colossus, що містить онлайн-функції.

Чи є в грі можливість багатокористувацької гри?

Це малоймовірно, оскільки Sony заявила, що це рімейк оригінальної гри у всіх сенсах. Версія для PlayStation 2 була тільки для одного гравця.

  • Гарантія виробника Для Б ⁄ В товарів не передбачена
  • Гарантія від магазину Один день на перевірку

Написати відгук

    Погано           Добре