Б ⁄ В
Silent Hill (PS1) PAL Б/В

Silent Hill (PS1) PAL Б/В

Недоступно
Артикул: 100689
Бренд:
Код: SLES-01514
Наявність: Немає в наявності

обзор

Дата випуску: 16.07.1999. У Silent Hill ви граєте роль вдівця Гаррі Мейсона, який намагається позбутися від болю втрати дружини, взявши свою дочку в подорож. Після автомобільної аварії на околиці курортного містечка Сайлент Хілл ви приходи...

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 16.07.1999.

У Silent Hill ви граєте роль вдівця Гаррі Мейсона, який намагається позбутися від болю втрати дружини, взявши свою дочку в подорож. Після автомобільної аварії на околиці курортного містечка Сайлент Хілл ви приходите до тями і виявляєте, що ваша дочка, яка раніше спала на задньому сидінні, пішла - чи була викрадена - з місця події. Щоб знайти її, ви повинні відправитися в місто і розкрити секрети, що зберігаються сім років після того, як трагічна пожежа вразила місто.

У грі представлені грізні монстри, складні головоломки, реалістичне тривимірне місто і, найголовніше, гостре погане передчуття, викликане творчими світловими і звуковими ефектами Silent Hill. Творці включили чотири різних кінцівки, засновані на продуктивності протягом всієї гри, так що думайте, будьте швидкі і сподівайтеся на найкращий з усіх можливих результатів.

  • Гарантія виробника Для Б ⁄ В товарів не передбачена
  • Гарантія від магазину Один день на перевірку

Написати відгук

    Погано           Добре