Б ⁄ В
Siren: Blood Curse (PS3) Б/В

Siren: Blood Curse (PS3) Б/В

Недоступно
Артикул: 100321
Бренд:
Код: BLES-00294
Наявність: Немає в наявності

обзор

Дата випуску: 31.10.2008. Знімальна група з Америки приїжджає, щоб дослідити і зняти викриття міського міфу про Хануд, зниклого селища, де, як стверджується, відбувалися людські жертвоприношення. Хануд - це похмурий, моторошний світ...

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 31.10.2008.

Знімальна група з Америки приїжджає, щоб дослідити і зняти викриття міського міфу про Хануд, зниклого селища, де, як стверджується, відбувалися людські жертвоприношення.

Хануд - це похмурий, моторошний світ, застиглий в 1970-х роках і оточений червоним морем. На місто накладено стародавнє прокляття, і ви, як відвідувачі, повинні врятувати жителів, що залишилися, включаючи прекрасну Міяко. Щоб вижити, ви повинні захистити себе від злісних Шибітів, живих мерців і інших страхітливих монстрів.

Протягом всієї гри ви будете грати за кожного з відвідувачів цього місця. Унікальна система Sight-Jack в грі дозволяє вам плавно перемикатися між баченнями мисливців. Криваві сцени посилені приголомшливими графічними ефектами, просунутим програмним забезпеченням і приголомшливо реалістичною лицьовою анімацією.

  • Гарантія виробника Для Б ⁄ В товарів не передбачена
  • Гарантія від магазину Один день на перевірку

Написати відгук

    Погано           Добре