Новий
Sony PlayStation Aim Controller Контролер прицілювання

Sony PlayStation Aim Controller Контролер прицілювання

Недоступно
Артикул: 100023
Бренд:
Код: CECHYA-ZRA2
Наявність: Немає в наявності

обзор

Відкрийте новий рівень занурення до бою завдяки контролеру прицілювання PS VR, створеному спеціально для PlayStation VR, щоб зробити ваші пригоди ще захопливішими та збільшити точність керування в іграх для PS VR, сумісних з контролером прицілюван...

Характеристики

 • Головний розділ Маніпулятори
 • Стан Новий
 • Допустимий вік Дані відсутні
 • Тип видання Стандартний
 • Підключення аксесуарів Бездротове
 • Сумісність аксесуарів Playstatation VR
  PlayStation 4
 • Колір Білий
 • Додатково Увага! Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження. Можливі незначні відмінності від товару, який відображений на фото.

опис товару

Відкрийте новий рівень занурення до бою завдяки контролеру прицілювання PS VR, створеному спеціально для PlayStation VR, щоб зробити ваші пригоди ще захопливішими та збільшити точність керування в іграх для PS VR, сумісних з контролером прицілювання.

Вражайте мету зі смертельною точністю, відчувайте вібрацію контролера в руках і пориньте до кожного бою завдяки вбудованим датчикам переміщення й інтуїтивно зрозумілому керуванню DUALSHOCK 4.

Контролер прицілювання PS VR стане вашою секретною зброєю проти безжального ворога завдяки точному відстеженню рухів, що забезпечує смертоносну точність, і вібрації під час кожного пострілу.

Точна стрілянина

Вбудовані датчики переміщення й світлова куля передають сигнал на PlayStation Camera, що дає змогу потрапляти точно в ціль і блискавично швидко рухатися.

Повне занурення

Відчуйте відбій під час стрільби та насолоджуйтеся тим, як ваш контролер зображається на екрані як віртуальна зброя, створюючи фізичний зв'язок із віртуальним світом.

Адаптивне керування

Переміщайтеся у віртуальних світах з двома джойстиками й кнопками керування DUALSHOCK 4, придатних як для лівші, так і для правші, будьте у всеозброєнні в будь-якій грі, сумісної з контролером прицілювання

Для використання необхідно:

Камера для PlayStation

Окуляри віртуальної реальності PlayStation VR

 • Гарантія виробника 12 місяців

Написати відгук

    Погано           Добре